Skleroza multiplex

lilix

prepáčte-že od veci,chcela by som sa nejako spojiť s RNG,chcela by som kúpiť Wild yam,a ako som pochopila on má obchod.môže mi odpísať na lili.m@zoznam.sk dakujem

M2012

Premium Colostrum obsahuje imunoglobulíny charakterizované ako protilátky, ktoré napádajú vírusy, baktérie a iné parazity. Imunitné regulátory ovplyvňujú a harmonizujú celkovú schopnosť organizmu uzdraviť sa. Bližšie informácie o Premium Colostrum nájdete na Vyzivapreteba.sk

RNG

Nuz zamorenie je vseobecne pre telo skodlive, treba sa odmorovat, preto som na tejto teme casto spominal enzymaticke cistenie, najma so silnymi enzymami, silnejsimi nez Wobenzyme.
Nuz a demyelinizacia je "niecim" sposobovana( uz su rozne zname spojenia s mikrobami, hoci nie este akceptovane monopolnou medicinou), a to "nieco" treba adresovat a nie tvrdit, ze je to poblaznene telo.
Myelin sa da aj regenerovat, takze radim hodne EPA a DHA, dnes najlepsi zdroj tychto je krill olej(2 gramy), ktory je aj cistejsi, aj mnohonasobne ucinnejsi, nez rybaci olej
Kedze SM/MS je to spojene aj so zapalami, dobre je brat rozne proptizapalove, ako curcuminoidy, dumbier, boswelin, vitamin C a uz spomenute rozne silne enzymi.

minko79

Ahojte, ja sa liečim práve tým, že sa neliečim s doktormi, a pomáha to, čím menej chémie a viac zdravého živého do tela, doplnky určite pomôžu tiež, držte sa všetci a nevzdávajte sa

Simonetta155

Ahojte všetci, na magnetickej rezonancie sa mi objavil nález dymeelizačného procesu typu SM.Absolvovala som lumbálku a likvor bol v poriadku, tiež evakuované potenciály. Čo by ste mi odporučili ,aby sa mi stav nezhoršil ?? Mám si kúpiť vitamíny (napr.B,Omega 3, zinok) a odporučili by ste mi tiež wobenzym...akým jedlám sa vyhýbate pri SM? Prosím o odpoved :)

ela070

nefinka urcite ti budem drzat palcea neboj sa nic strasne to nie je je to ten najkrajsi pocit na svete ked uvidis po prvy raz svoje dieta.TINA78 ja neviem z coho to je lebo moja dcera bola az na par vynimiek velmi zdrave dieta nebrala vela tabletiek ani ockovana len to zakladne a vsetko bez problemov az teraz z nicoho nic prisli zdravotne problemy.je to fakt zahada.ja si myslim ze to je stravou lebo take nekvalitne vyrobky ake su teraz same ecka a vsetko je umele,mlieko ako voda ,jofurty z takou dlhou zarukou nemozu byt kvalitne.A je fakt ze to zasahuje dost teraz v tomto obdoby vela mladych ludi.MAJLO 2 drz sa a spravne sa rozhodni.citala som ze pre toto ochorenie je skodlivy horuci kupel,termalne kupaliska a poskodzuje to zrak .Co vy na to.