Može zato všetko corona virus?

Príspevok v téme: Može zato všetko corona virus?
2Hy7eliz

Podla zisteni za poslednych dni v Cine stupol pocet rozchodov a ziadosti o rozvod.
Podla socialogov a psychologov zato moze corona virus a nasledne opatrenia spojene s niekolkotyzdnovou izolaciou zdravych od chorych ci niekolkotyzdnovou karantenou oboch partnerov v jednej domacnosti.
Vraj bud k rozchodu prispel dlhodoby pobyt oboch a tym nasledna ponorkova choroba alebo dlhodoba izolacia a tym vzajomne odvyknutie si od seba.
Co vas nazor?
Hrozi nam to iste ak sa situacia zhorsi?

pepe542

Ono je to vždy trochu inak...ak aj corona vírus niečo zavinil, tak len prostredie v ktorom sa prejavila ľudská hlúposť a primitívne povahy jednotlivých jedincov. Preto vinu treba hľadať vždy v guli na svojich pleciach.

ZdravyUsudok

Te clanok je ako kopa inych clankov o holywoodskych hviezdach ktore idu od jedneho vztahu do druheho, z jedneho manzelstva do druheho ..nic nove pod holywoodskym slnkom

kotricka

Treba si ale uvedomit, ze oni tam boli zatvoreni doma viac ako tri mesiace, uplne. Raz za tyzden do obchodu a hotovo. Aj to na povolenie, tak isto ako taliani. U nas to tak dlho netrvalo a stale vas nikto nekontroloval ked ste vysli na ulicu. Mohli ste sa ist prejst do lesa, na vychadzku, trochu na slnko, oni nemohli ani to, boli zatvoreni v tom meste a nikde nemohli ist. Takze tam bola situacia omnoho horsia. Preto tie rozvody

miacha

Tiež si myslím, že za to skôr môže tá nútená karanténa. No aspoň si viacerí uvedomia, koho si zobrali a tak.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.