Može zato všetko corona virus?

Príspevok v téme: Može zato všetko corona virus?
2Hy7eliz

Podla zisteni za poslednych dni v Cine stupol pocet rozchodov a ziadosti o rozvod.
Podla socialogov a psychologov zato moze corona virus a nasledne opatrenia spojene s niekolkotyzdnovou izolaciou zdravych od chorych ci niekolkotyzdnovou karantenou oboch partnerov v jednej domacnosti.
Vraj bud k rozchodu prispel dlhodoby pobyt oboch a tym nasledna ponorkova choroba alebo dlhodoba izolacia a tym vzajomne odvyknutie si od seba.
Co vas nazor?
Hrozi nam to iste ak sa situacia zhorsi?

ZdravyUsudok

8BY4kt24.05.2020 09:23:33
Možnosti
No čo,
.. koľko vzťahov padlo za obeť Covidu19 na Slovensku?
Vie niekto? :-D
Ako vidis, nik nevedel pred dvoma mesiacmi aka situacia bude v maji. Nastastie je to ovela lepsie ako sa povodne v marci predpokladalo. Najma s akymi scenarmi sa ratalo ze co bude v maji a v juni. Povodne odbornici predpokladali ze situacia koncom maja a zaciatkom juna bude najhorsia a pandemia u nas bude vrcholit. Opak je vsak pravdou. Nik ani len nepredpokladal ze sa to zlepsi tak rychlo. Pripravovali sme sa na najhorsie. Vdaka disciplinovanym obcanom a rychlemu prijatiu obmedzeni ktore zaviedla predchadzajuca aj terajsia vlada. Vdaka aj Bohu, ktory vyslišal modlitby ludi aby nas uchranil od tejto choroby. Mozme mu dakovat ze nas obislo to co zazila Cina, Taliansko, Spanielsko, Iran, Nemecko, Francuzsko, Britania, USA, Rusko a teraz aj Brazilia.
Budme nadalej ostraziti a disciplinovani.
Davajme na seba pozor lebo staci par infikovanych a mame to tu zas a mozno aj v horsiej miere.
Co sa tyka temy, netusim kolko rozvodom co rozchodom ma na svedomi Covid19 tu na Slovensku. Cina je velky stat a preludneny. Myslim ze kde to skripalo predtym uz, covid to asi len dorazil :D

dinda12

myslím, že ťažko toto odhadovať..možno to pomohlo niektorým veciam..ale osobne by som nehádzala všetku vinu na tento problém..

romcok

Minule to davali v telke o tej cine a nieco na tom isto bude. Vraveli tam ale, ze si musia ludia uvedomit, ze to nie je ozajstna kriza vztahu ale iba ponorkova choroba a ked toto pominie tak aj vacsina tych hadok pominie

richsasa

ja by som teda nepovedala, ze za to moze ten virus. je to len na ludoch, ze nevedia spolu proste fungovat a teraz sa podla mna len ukaze, ktory vztah je aky silny