Ako dostať syna z pazúrov energetického upíra?

Príspevok v téme: Ako dostať syna z pazúrov energetického upíra?
jarunka

Môj syn nasťahoval do domu ženu, ktorá sa javí ako energetický upír. Najprv chodila po dome ako postihnutá mátoha, v kuchyni ničila veci, baví sa len so synom. Môjho syna si upútala sexom, zamiloval sa, nechce nič vidieť ani počuť. Čoskoro chce mať syn sobáš, bojím sa oňho. Čítala som o takých toxických osobách, že v najväčšom nebezpečenstve sú tí, ktorí sa do takých osôb zamilujú. Neviem, ako mu otvoriť oči. Ďakujem za radu.

Omen

Jarunka,
nie si prvá a nebudeš ani posledná, ktorej sa takáto vec udiala. Napísala si toho veľmi málo, aby sa ti dalo relevantne poradiť. Ty máš toho viac odžité, si skúsenejšia a tvoj syn má momentálne na očiach ružové okuliare.

Porozprávaj sa so synom, povedz mu, že ho máš rada, že si tu a budeš preňho, že akceptuješ jeho výber, ale vadí ti toto a toto... Hľadajte spoločné riešenia: fungovania domácnosti, bývania... Skús ho presvedčiť, aby ešte vyčkal so svadbou, možno vytriezvie. Možno tvoj syn potrebuje takýto vzťah a možno ho sám časom ukončí.
Môžeš do toho zaangažovať rodinu, zistiť si o nej veci, zmeniť svoj postoj k jeho partnerke (ja viem, ja viem...).
Anonymne poradiť sa môžeš aj tu: ipcko.sk

Nakoniec tvoj syn si môže nasťahovať do domu ženu LEN vtedy, ak je majiteľom domu on alebo ak s tým majitelia súhlasia. Ak si majiteľkou ty, tak mladej ukáž, kde sú hranice, čo si ochotná tolerovať a čo nie. Ak tvojej jasnej reči nebude rozumieť, potom jej ukáž, kde sú dvere. Syna musíš ale ponechať svojmu vlastnému osudu, aj keď ťa to bude bolieť!

jarunka

Prepáč Snubka, asi som sa pomýlila. Ja som myslela, že tu je zdravotná poradňa a že tu nájdem radu od psychológa. Ja sa syna nedržím, nech si žije svoj život, ale Ty nevieš čo to je keď sa Ti do domu nasťahuje psychicky postihnutá osoba a aký to je život s takou osobou. Ty by si asi svoje dieťa nechala s kadejakým odpadom čo sa Ti do domu nasťahuje. Ani spolu nechodili, spoznali sa cez internet a nasťahovala sa tu k cudziemu chlapovi, do cudzieho domu, aby sa tu chovala tak ako sa chová. Ty nevieš akú má skriňu prepchatú handrami /napchaté ako vechte, nemysli si, že uložené/, že sa už dvere šúchajú o tie handry, toľko ich tam je. Že tie handry nenosí, len ich kdesi pchá a stále nosí ďalšie a ďalšie. Ďalšie veci ani nebudem uvádzať, lebo Ty máš na všetko odpoveď, Ty všetko vieš. Ja som hľadala pomoc pre syna, aby tú ženu nejako dal liečiť.Ja som rada, že niekoho miluje, ale potrebuje pomoc. Poradí mi niekto, ako by som tento môj príspevok nechala vymazať? Ďakujem.

swistica

Vies to je tvoj pohlad svokry. Aj keby si vsak naozaj mala pravdu, tak ci by syn s tou zenou zostal alebo nie, ty budes ta zla. Cize raz mu povedz svoj nazor - pokojne, s argumentami,s tym ze nech sa rozhodne akokolvek ty ho podporis. A dalej to neries. Nie je ti treba mat rozhadanu rodinu.

jarunka

Ja si hľadám podnájom, i keď to nie je to ľahké, ako dôchodca nemám dosť peňazí. Ale tu nejde o mňa, ja sa bojím o syna. Nie je ľahké prizerať sa, komu padol do spárov a nevedieť mu pomôct.