Ako dostať syna z pazúrov energetického upíra?

Príspevok v téme: Ako dostať syna z pazúrov energetického upíra?
jarunka

Môj syn nasťahoval do domu ženu, ktorá sa javí ako energetický upír. Najprv chodila po dome ako postihnutá mátoha, v kuchyni ničila veci, baví sa len so synom. Môjho syna si upútala sexom, zamiloval sa, nechce nič vidieť ani počuť. Čoskoro chce mať syn sobáš, bojím sa oňho. Čítala som o takých toxických osobách, že v najväčšom nebezpečenstve sú tí, ktorí sa do takých osôb zamilujú. Neviem, ako mu otvoriť oči. Ďakujem za radu.

jarunka

Zabudla som ešte dodať, chamomile , že kupuje aj misky. Plastové, sklenené, celé sady, dokonca odkladá aj zmrzlinové nádoby. A ďalšie veci? Zahodí všetko čo jej kúpim. Rozpráva sa len so synom, mňa ignoruje. Syn to nechce vidieť. Povedal mi, že ona je tu pre neho a nie pre mňa. Tak si to pováž, v mojom vlastnom dome /teda nie celý dom je môj, syn platí hypotéku a ja som na dom obetovala 2-izbový byt, odstupné zo štátnej služby, predané pozemky, vyrúbané lesy./ Nemám už nič a syn neviem ako dopadne. Som už stará osoba a doposiaľ som neverila na takých ľudí čo kradnú druhým energiu, vedia byť zákerní a manipulovať s druhými. Teraz som to skúsila na vlastnej koži. Najsmutnejšie je, že neviem pomôcť vlastnému synovi.

jarunka

Ďakujem chamomile . To chorobné nakupovanie sa volá oniománia. Ja som študovala čo sa dá o jej chovaní. Ja viem že ma chce vytlačiť z domu a že mnou manipuluje. Ono to nie je tak, že ju syn nepozná, tá osoba je u nás už skoro dva roky. Syn je už tiež zmanipulovaný a pozbavený energie, vidno na ňom úpadok vonkajší aj vnútorný, ťažko mi je na to pozerať. Osobám ako tá jeho žena sa hovorí energetickí upíri alebo toxickí ľudia. Ja z domu musím odísť /teda ak sa mi podarí nájsť nejaký prenájom/, lebo ináč už z domu odídem len nohami napred, ako sa hovorí. Len neviem pomôcť synovi. Ďakujem za podporu.

chamomile

s tymi handrami to vyzera na uchylku, neviem ako sa to vola, ze nosi dalsie a dalsie a nenosi ich. a ake ma dalsie cudne zvyky?

chamomile

jarunka a preco si ju hned nastahoval, ked ju ani poriadne nepozna? hadam len nebude taky sprosty, ze si ju hned zoberie, aj ked ju vobec nepozna.
a ty sa nikam prec nestahuj, len mu umoznis rychlejsie sa ozenit.

ZdravyUsudok

Vazdna pani Jariunka
A nieste nahodou Vy ten energeticky upie ktory hce znicit atatsie svojho syna lebo ziarli na buducu nevestu alebo vam nevesta jednoducho nesadla?!

Co znamena opis ..Chodi po dome ako matoha a nici v kuchyni veci?
Viete kto je upir energie? Neviete lebo to co ste opisala s tym nesuvisi.
Energeticky upir je clovek ktory svojim neustalym negativnym naladenim a zmyslanim negativne a vycerpavajuco posobi svojim depresivnymi recami na okolie. Nedodava ale odobera energiu.
Su to ludia depresivne, kriticky, zavistlivo a nenavistne posobiaci na ostatnych ludi.

Navyae kolkoze to ma vas syn rokov?

EV365

Súhlasím s Omen. Treba jej ukázať kto je pani domu, a ak to rýchlo nepochopí, tak ju treba vyhodiť. Syna nechať, ak bude chcieť ísť za ňou. Najlepšia je škola života, syn si nabije hubu a pochopí o čo ide. Som zvedavý či ho bude chcieť, aj keď nebude zadara bývať v dome a bude si musieť zarábať prácou niekde na nájomné.

Zuzana209

ahoj, rozumiem úplne tvojim obavám a tiež s tebou súcitím ohľadne toho, že tejto situácii sa musíš prizerať pod vlastnou strechou....

ak je syn skutočne zamilovaný, slovné prehováranie tu asi nepomôže. Tiež som si istá, že rozvíjanie nenávisti voči tej žene bude celú túto smutnú situáciu len zhoršovať.

Ja ti poradím a je to len na tebe ako sa rozhodneš. Sama hovoríš o "energetickom upírovi", či to tak je - to neviem ale zjavne tu ide o duchovné sily, ktoré odčerpávajú sily tebe a možno aj tvojmu synovi. Preto jediná možnosť ako tieto veci správne "vybojovať" je ísť do toho duchovne.

Všetko čo je pre človeka dobré pochádza od Boha a naopak, to čo človeku škodí - je od Zlého. Ak chceš dlhodobo zvíťaziť nad akýmkoľvek zlom - musíš sa obrátiť úplne k Bohu a zotrvať pri Ňom.

Najprv je potrebné usporiadať si vlastné vnútro podľa Božích pravidiel a potom vystúpiť do "boja" tou najúčinnejšou duchovnou zbraňou - MODLITBOU. Ak ti môžem poradiť - najprv vyznaj Bohu všetky svoje vlastné previnenia na aké si spomenieš, aj voči tej žene o ktorej píšeš. Vzdaj sa všetkej nenávisti a hnevu a pros Boha o odpustenie. Pokiaľ je to možné - nájdi spoľahlivého kňaza a vyspovedaj sa. Ak nechceš mať kontakt s katolíckou cirkvou - môžeš osloviť nejakého skúseného kazateľa protestantskej kresťanskej cirkvi,ktorý ťa môže viesť v pokání

Keď vyznáš Bohu svoje chyby, úprimne ich oľutuješ, očisti si svoje srdce od všetkých zlých emócii voči tej žene a v duchu jej "žehnaj". Pros Boha aby ti dal silu odpustenia a súcit voči tej žene - ja viem, že to bude pre teba ťažké - ale prosím ťa nevzdaj to...Bude to trvať nejaký čas ale pôjde to - mám s tým skúsenosť.

Keď prejdeš celým týmto "očistujúcim" procesom - môžeš sa postaviť do duchovného boja o svojho syna. K tomu je potrebné, aby si nebývala tam, kde sa pohybuje tvoj syn s jeho partnerkou - pokiaľ sú spolu. Musíš sa oddeliť.

Duchovný boj realizuj tak, že denno denne najprv odpros Boha vždy za svoje chyby a potom z celej sily - venuj každý svoj čas modlitbe za svojho syna. Teda pros Boha, aby mu dal svetlo, aby mu ukázal cestu, aby ho oslobodil od všetkého zla v akejkoľvek podobe. Keď budeš predkladať takúto modlitbu nerozvíjaj odpor voči tej žene ale odpor voči "zlu" ktoré pozoruješ v tom je rozdiel. Modli sa tiež za ňu, aby jej Boh ukázal správnu cestu ...
Modlitbu môžeš podporiť aj rôznym sebatobetovaním - pôstom, odriekaním - podľa toho ako ta bude tvoj duch viesť.

Duchovne sa takýto boj nazýva "postavenie sa do trhliny" teda ty sa postavíš za syna a za neho budeš prichádzať pred Boha s modlitbami. Je mnoho svedectiev najmä obetovaných matiek ktoré išli do takéhoto boja a nakoniec svojou duchovnou silou aj zvíťazili. Boh je verný - On ke´d uvidí tvoje úprimné srdce a dokonca aj ochotu odpustiť tej žene - On ti dá riešenie. Možno to bude trvať rok možno menej možno viac ...ale na konci bude víťazstvo. Neboj sa a choď do toho...Myslím na teba v modlitbách.