Ako dostať syna z pazúrov energetického upíra?

Príspevok v téme: Ako dostať syna z pazúrov energetického upíra?
jarunka

Môj syn nasťahoval do domu ženu, ktorá sa javí ako energetický upír. Najprv chodila po dome ako postihnutá mátoha, v kuchyni ničila veci, baví sa len so synom. Môjho syna si upútala sexom, zamiloval sa, nechce nič vidieť ani počuť. Čoskoro chce mať syn sobáš, bojím sa oňho. Čítala som o takých toxických osobách, že v najväčšom nebezpečenstve sú tí, ktorí sa do takých osôb zamilujú. Neviem, ako mu otvoriť oči. Ďakujem za radu.

Hhah

Prečo by mala byť závislá alebo psychopatka. Nemám nenávisť v srdci voči tej žene, ale ženy, ktoré veľa nakupujú pokojne môžu byť "len" sebecké a neodoprú si túžbu mať zas niečo nové na sebe. Chorobné by to bolo, ak by si oblečenie skladovania až v pivnici. Inak je to hriešne správanie, sebecké.

marcelina78

Jarunka nevsimajte si komentarov utociacim na vas ako Snubka, ani jej nic nevysvetlujte. Evidentne je typovo podobna vasej nedajboze buducej neveste , pripadne zije so zlou svokrou, preto je taka chapava voci parazitovi, co sa k vam nastahoval , no tak si potrebuje na niekom vybit svoje emocie :D Lenze keby sa raz vo vasom veku dostala do vasej pozicie, rada by som sa pozrela, kolko tolerancie lasky by v sebe nasla :D

Hhah

No môj pohľad je taký, a syn si s ňou začal daako veľmi rýchlo a ani ju nepoznal?
Vníma on tie jej pohyby čo robí?

Neviem odpoveď na tie dve otázky hore, ani mu nevidím do srdca, ale jedno viem, že kedy sme slepý.
Slepý sme keď sa rýchlo hodįme niekomu do náručia. Slepý sme aj preto, keď veľmi túžime po vzťahu a zoberieme hneď prvého človeka, ani nás nezaujíma kto to je. Vtedy si za to môžeme aj samy. Potom je otázne, či potrebuje pomoc od nej, alebo od seba samého. Ale neviem o vašom synovi viac samozrejme, píšem to ako jednu z možností.

Nieeekedy pykáme za svoje rozhodnutia, dôležité je brať to triezvo a vytrvalo.

Omen

Boh chráň, aby do tohto vzťahu prišli deti! Priateľka tvojho syna je z á v i s l á a ako si napísala, potrebuje sa liečiť. Lenže ona si to neprizná a tvoj syn tomu nerozumie.
Mala by si pochopiť, že syn tento vzťah neukončí ani keby si s nabitou zbraňou nad ním stala, je zaľúbený, zaslepený... Darmo ty vidíš, cítiš a chceš. CHCIEŤ musí on sám, ale k tomu poznaniu musí prísť sám. Neboj, on na to príde, tento vzťah neskončí dobre. Deti a svadbu ani len v náznakoch nespomínaj, vyhýbaj sa tejto téme.

Jarunka, odporúčam ti urýchlene navštíviť advokáta, aby si si ochránila svoju investíciu, ktorú si vložila do kúpy domu, lebo môžeš ty aj tvoj syn prísť o dom, keďže tam máte nasťahovanú závislačku. A bude to chcieť oddelené bývanie, aby si neprišla o zdravý rozum.
Takým osobám sa hovorí parazit - nájde si majetného partnera, na ktorom parazituje a keď ho vyťaží (finančne, psychicky), nájde si novú obeť a svoj modus operandi bude opakovať, kým ho úplne neovládne alebo kým jej niekto nešliapne na kurie oko.

jarunka

Myslím, Snubka, že si mýliš nebo s hviezdami trblietajúcimi sa v noci na hladine rybníka. Ja ju synovi nechcem zobrať, ani sa k nej nijako nechovám, ona si robí čo chce a ja len ustupujem, ale navždy sa to nedá. Ja by som chcela, aby si syn uvedomil že ona nie je taká ako ju vidí on a aby jej poskytol odbornú pomoc. Končín na túto tému. Pýtala som admina, aby vymazal môj príspevok, ale nestalo sa tak. Nuž nevadí, už tu nebudem viac písať.

martinmlm

Podla mňa bude najlepšie, ak začnete myslieť viac na seba. Teraz sú syn s priatelkou spojení akože proti vám a ich myseľ zamestnáva téma spolužitia s vami. Keď sa stiahnete a necháte ich samých, syn začne viac vnímať to čo robia oni dvaja a možno si uvedomí. ...chcete psychologickú radu? ........... Ak vám niekto niečo chce zobrať, čo robíte? Silou mocou si to držíte a nechcete to pustiť (toto teraz robíte, synovi chcete zobrať priateľku). Ale ak vám niečo vnucujú, zaujmete odmietavý postoj. Doprajte synovi nech jej má veľa. Porozprávajte sa s ním, že chcete ísť bývať inam nech im nezavadziate. Spoločne vyriešte náhradné bývanie. Či prepíšete dom naňho (najlepšie ešte pred svadbou aby po prípadnom rozvode sa dom nemusel deliť) a kúpi vám bytík, alebo oni pôjdu do podnájmu a dom potom zdedí. Nie je dobá voľba aby vy ste išla do podnájmu, lebo takto vám fakt nič neostane. ...A začnite rozprávať o vnúčatách. To ich zaručene dorazí :) :) :)

marcelina78

Jarunka, ten tvoj syn nema ziadnych kamaratov dlhodobych, ktori ho poznali aj predtym, ako sa dal dokopy s touto haraburdou? Mozno by si ich mohla kontaktovat, nech sa so synom porozpravaju. Dalsia vec, nehladaj si podnajom, nech sa prace ona, ty si tam doma a syn ak je blby, nech ide s nou, v tom mu zabranit nemozes, asi si potrtebuje narazit hubu, tu je nejake nastojcenie na neho len stupanie na kurie oko a situaciu to zhorsi. Hlavne bud pevna v svojich zasadach, nepolavuj, nie ze ona ta ignoruje a uziva tvoje veci, kuchynu v tvojom dome?? To je co??? Tu uz nema zmysel zacat sa k nej chovat milo a vtierat sa jej, ona by sa este citila ako vitaz a este viac by ta ponizovala, pretoze je psychopatka. Chapem, ze sa bojis, ze prides o syna, ale nemozes sa nechat takto zneuzivat a aby sa chovala k tebe ako k handre, uvedom si, ze najdolezitejsia na svete /pre seba/ si stale TY !!!! Tak naber odvahu a urob si doma poriadok, daj jej ultimatum, takto zit nemozes, ked sa syn rozhodol , ze takto zit chce, je to jeho problem, nech si s nou zije, ale bez teba!!

chamomile

jarunka, je mi to velmi luto, co zazivate aj ty aj syn s takouto chorou osobou. ona bude aj psychopatka, podla toho, co pises. je obrovske stastie, ze s nou nie je zobraty a ze nie je napisany dom aj na nu. ona ma mozno jediny ciel, vydat sa a rozviest sa a prist k polke domu. pokial by tam boli aj deti, este horsie, uplne by ho vykopla. len v mojom okoli viem o takychto mrchach.
ako ti pomoct? synovi by trebalo otvorit oci, ale ako? su psychologovia a psychiatri, co sa zameriavaju na psychopatov, oni moznoze maju nejake postupy, ako sa tychto ludi zbavit. nechces nejakeho navstivit a poradit sa? napisat na to "ipecko" je tiez dobra rada, tam su mladi psychologovia, co pomahaju, alebo studenti psychologie, velmi empaticki.
mozme ti medzitym radit aj tu, ale asi by bolo dobre aj navstivit odbornika, kym nie je neskoro.