Veľká hrča v prsníku...

Príspevok v téme: Veľká hrča v prsníku...
cooldjka

Ahojte.Mám cerstvych 18 rokov a v pravom prsníku som si nasla obrovskú hrcu. Mam relativne velke prsia,preto neviem,ako dlho ju tam mam. neboli,ani nie je zacervenana,nemam teplotu,ale tlaci sa smerom vonku z prsnika,smerom k bradavke,teda je najlepsie hmatatelna na pokozke bradavky. Velka je asi ako golfova lopticka,moze mat rozmery,ze by sa vosla do zovretej dlane. Neviete mi povedsat co s tym..?co to moze byt? odkedy som ju nasla,tak sa nezvacsila ani nezmensila.ma taky hrckovy povrch ako zrezenina nejaka,lenze som sa nikde nebuchla..mohol by prosim napisat niekto kto mal napriklad aj tukovu hrcku,ze ako sa to prejavovalo,odstranilo..adt..budem rada za kazdu reakciu..dakujem. a drzte prsty

soffa

1962 ja tiez mam na tom istom mieste tukovu,rozmery 0.5x0.9cm.a je to tukove,cize nic nevytrca,ale na hmat tam je.a doktor povedal ze to nie je nic vazne,ze vela zien to ma.nemoze sa to zvrhnut,ale keby sa to zvacsovalo tak sa to da vybrat...

1962

to čo znamená, štvrtý kvadrant, zlé miesto?? je vidieť, keď si zdvihnem ruku, aj keď stojím v kľude ako taká loptička vačšia, to je zlé? a hneď som to mala také, myslím, že keby mi to rástlo tak by som to už bola zbadala aj skôr nie???

soffa

este ma napadlo,moze to byt aj vodova cysta,ta sa zvykne robit,napr.pri zapaleni...ak je pohybliva nic vazne to nebude .neboj,cim skor pojdes tym skor budes vediet na com si.uz na ultrazvuku ti doktor povies ,on to uz rozozna.neboj.drzim palce a daj vediet ako si dopadla.hlavne nestresuj,

Trash

No,to je stvrty kvadrant.Ale ty si nepovedala,ze je viditelna volnym okom.V tom pripade moze ist i o tukovu hrcku.Kazdopadne neodkladaj lekara a nerozmyslaj nad tym,ze to zmizne same!!!Takto si budes na istom,co to je.

1962

trash, na ľavej strane prsníka v hornej časti asi tak 2 cm od prsníka, a normálne je viditeľná aj voľným okom

Trash

Aj ja som sa velmi bala a viem,ako ti je.Preto ti vravim,neboj sa.Snaz sa co najviac ukludnit a chod co najskor k lekarovi,urobi,co treba a uvidi sa.A ohlas sa,ako si dopadla,budeme cakat:)Este jedna vec,kde presne to mas?

1962

trash, si moc zlatá a moc ti ďakujem, i keď sa strašne bojím, ale určite už i pri sprchovaní by som bola dávno zbadala, že tam mám hrču a tak odrazu takú veľkú, normálne mi je z toho špatne

Trash

Prave preto,ze je to odrazu,si nemyslim,ze je to nieco vazne,zvlast ak je to velkosti,aku opisujes.Ale lekara nezanedbaj,naozaj chod co najskor.A hlavne sa nevylakaj,ked ta posle na ine vysetrenia.Robim v tejto oblasti a chcem ist studovat medicinu a viem,ze pacientky su casto krat velmi vyplasene len preto,ze lekar nic nepovie.Lenze on si najprv svoje myslienky musi tiez overit,takze sa hlavne nezlakni.Lebo mna vylakal lekar poriadne.A viem,ako mi bolo.

1962

trash, robila som si vždy, a hrču by som zbadala, práve preto sa bojím, že čo to tak odrazu a k lekárovi chodím moc nerada