Ide sa chudnut ?

Príspevok v téme: Ide sa chudnut ?
Chikita48

Caute,
Chcem schudnut ,ale beriem lieky z ktorych sa pribera.Momentalne mam 164 cm a 69 kg.
Mam v plane schudnut pre zaciatok aspon na 56 kg.
Moj jedalnicek bude vyzerat takto:
Ranajky:acidko
Obed:polievka a voda
Vecera:zeleny caj

Ranajky:jogurt
Obed:polievka a voda
Vecera:zeleny caj

Moje pravidla:
1.)ziadne pecivo
2.) iba vodu
3.)nejest po 17tej
4.)3x do tyzdna bodyworkout

simuira56

tak to je riadne drasticka dieta, potom mozes ocakavat kvalitny jo-jo efekt. radsej obmedz sladke, pecivo vynechat to je ok, aj cistu vodu pit ale normalne jedz len v mensich davkach a viac cvic, to je lepsi plan ako tento tvoj.

perla

To je musime menej prijat ako vydame je pravdou, ale zase je pravdou aj to, ze drzat hladovku nema zmysel lebo to nas dobehne!

Jennny

potrebujem sformovat nohy a zadok. Preto som sa rozhodla, že budem jazdit na kolobežke. Stravu som si nejak neupravovala, pretože už tak sa snažím stravovat zdravo. Ale športom sa vždy všetko vyrišši. Začala som jazdit na kolobežke a bicykli, denne spravim 13tis krokov. Verim, že mi to pomože

katikaluz14

Joel007-lenže toto niektorým ľuďom nevysvetliš,že to nepôjde jednoducho.Že sa to vráti všetko späť.

joel007

Taketo stravovanie bude mat presne opacny efekt. Mozno na zaciatku schudnes ale skor zo svalovej hmoty, ktoru telo "obetuje". Potom ked zisti, ze nedostava vsetky potrebne kalorie si ich bude strazit ako oko v hlave a vychytavat. Takze ti spomali metabolizmus a vaha ti bude stat, telo bude vyzerat mizerne lebo tuk ostane ale veskera svalova hmota padne...

kikusqa788

tak takéto stravovanie ti môže veľmi ublížiť...radšej si nájdi nejakého odborníka, ktorý ti zostaví jedálniček...nie je dobré rýchlo schudnúť lebo potom príde jojo efekt a budeš na tom istom a možno ešte aj horšie...pri tomto si daj veľký pozor!..