Jedno stretnutie

Príspevok v téme: Jedno stretnutie
mmmonic

Ahoj. Stretla som muza v klube. Tancovali sme spolu do rana, vlastne on bol ten co ma oslovil. Trosku sme to prehnali a isli sme k nemu domov. Samozrejme nic sa nestalo, po 1. Nie som z tych dievcat a po 2. nechcela som sa s nim vyspat uz len kvoli tomu ze ma nieco nedokoncene.. spomin al dievca s ktorou sa rozisiel a ze je to stale.medzi nimi komplikovane. Nesudte ma prosim. Strasne ma na nom nieco pritahovalo. Rozpravali sme sa a vzniklo z toho ze by sme spolu len spavali.
Potom ma hodil domov a vypytal si cislo. Do hodky sa mi ozval a pisali sme si do vecera. Potom si len precital moju spravu a uz je to 3. Den co sa neozval. Mam sa ozvat ja alebo radsej neriesit a pockat ci sa ozve resp. neozve... nechcem posobit zufalo ani ho uhanat. Je normalne ze sa muz neozyva kazdy den? Po 1 stretnuti mi to pride celkom ok ale aj tak by som si rada precitala vase skusenosti. Strasne ho chcem znova vidiet ale chcem aby to bola jeho iniciativa. V ten den ked sme si chatovalo tak mi napisal ze urcite sa stretneme. Tak neviem ci cakat alebo radsej sa moc na tu myslienku ze ho uvidim, nespoliehat. Dakujem. Mier

stanienka

asi by som cakala. podla mna riesia este nieco s tym dievcatom druhy, neplet sa do toho. ked si to vyriesia tak sa ozve ak bude chciet

dratha87

radsej na neho zabudni. pokial nema vysporiadany vztah s byvalou, tak nikdy nebude pripraveni na dalsiu znamost, dalsiu partnerku a zbytocne sa budes len ty trapit!

dandiena

Nechcem byť k tebe hnusná ale myslím, že sa ti už neozve... keď sa ti neozval už 3 dni tak pochybujem, že sa ti ozve... možno pochopil, že ty nie si len na spanie dievča a nechce ti ubližovať... no jednoznačne by som mu nepísala prvá... skôr sa snaž na neho zabudnúť...

ahjajjaj

podľa mňa sa Ti neozval práve preto, že nie si dievča na jednu noc, a on by bol býval mal záujem len o jednorazovku, lebo sa nechce viazať a mať vzťah.

Carie

S tym dievcatom ktore spominal asi chodi, preto ta chcel len na sex. Musis pockat bude mat chut na sex a jeho priatelka zrovna nebude pp ruke, potom sa ti mozno ozve. Ponizujes sa ked chces takyto typ vztahu a budes nestastna.

Soli

Žena funguje tak, že keď sa jej chlap páči, príde najprv natešená domov, potom nad tým začne cez noc rozmýšľať, začne hľadať prečo vlastne nie... potom sa ráno poradí s kamarátkou ktorá tiež nájde len samé negatíva a potom sa už neozve...
Naopak chlap keď sa mu žena páči tak ho môže presviedčať aj 10 kamarátov že to je ku*va alebo podobne ale on pôjde tvrdohlavo do toho...
To je diametrálny rozdiel v myslení medzi ženami a mužmi.

Soli

Toto je bežná praktika žien, namotávať a už sa neozvať. Teraz sa to stalo v 1 z 100 prípadov aj naopak... Tak aspoň vieš aký je to pocit...