nemám kamaratov a partnerku

Príspevok v téme: nemám kamaratov a partnerku
Man30

Zdravim Vás viem že podobných tém je tu veľa no moja situácia je trocha iná. Mám 30 rokov nemám priateľov ani partnerku, do teraz som veľa vzťahov nemal. No teraz je to trocha inak lebo momentálne som po pracovnom uraze na vozíku ale som snáď preto iný človek že si nezaslúžim mať priateľov a partnerku ? A nie som na vozíku už navždy.

Man30

Pre mňa je ťažšie nájsť si priateľov ako pre vozickara ktorý žije na dedine v tomto je trocha problém by som povedal

Hhah

Ta t. potom skús nájsť najprv kamošov a cez nichsa môžeš zoznámiť s niekym. ... Ale aj keď sme samy mame čo robiť...

Man30

Dobrý deň ďakujem za Váš príspevky , skôr pred úrazom to bolo v tom že som bol typ samotársky alebo by som to vysvetlil tak že som prišiel z práce a bol som doma a tak to išlo stále , práca domov , a vždy som sa sústredil najprv na kariéru aby som sa niekam posunul a niečo dokázal v živote.
Ale aj teraz mám prácu cez počítač takže v tomto problém nemám. Rád by som si našiel priateľov ale viacej mi asi aj ide o tú partnerku predsa len nemal som veľa vzťahov a už mi chýba žena po mojom boku aby som sa priznal . Ale priateľa sú tiež dôležitý ? .

kvetka3

Nepovedala by som, že je to teraz iné, niekde bol problém, ak si nemal nejako kamarátov už predtým, začať treba od seba, kde je problém, ako sa správaš, ako na ľudí pôsobíš

Carie

Tak si najdi najskor kamaratov aby si sa necitil tak sam. A partnerka sa potom bud najde medzi nimi alebo to skus cez internet. Vygoogli si meno Martin Pistorius. Tazko postihnuty chlap na voziku co nedokaze ani rozpravat a ruky moze pouzivat len velmi obmedzene. A aku krasnu zenu si nasiel. Napisal aj knihu "Uväznený vo vlastnom tele", zaujimave citanie, na Obchodnej v Ba to mali vo vypredaji za 2 eura.

Hhah

Cti by sa malo dostávať každému rovnako, Tebe sa asi teraz aj zle ale pohybuje vonku, žeby si šiel do kaviarne abo tak.

swistica

Internet moze pomoct. Ja na zoznamenie odporucam diskusne fora. Spoznas jednanie a nazory cloveka skor ako si s nim zacnes pisat sukromne a skor ako sa stretnete.