nemám kamaratov a partnerku

Príspevok v téme: nemám kamaratov a partnerku
Man30

Zdravim Vás viem že podobných tém je tu veľa no moja situácia je trocha iná. Mám 30 rokov nemám priateľov ani partnerku, do teraz som veľa vzťahov nemal. No teraz je to trocha inak lebo momentálne som po pracovnom uraze na vozíku ale som snáď preto iný človek že si nezaslúžim mať priateľov a partnerku ? A nie som na vozíku už navždy.

GalaxyMobiles

Samsung Mobile Price
Samsung is one of the leading brands in the smartphones industry, Samsung mobile specs are providing a complete specification of Samsung phones & Samsung mobile prices with updated specs. Samsungmobilespecs (SMS) generally gets updated on a daily basis. We provide prices from contacting retailers but still, we don’t 100% guaranteed about the prices but we can assure you the prices & specs on our site are 99.99 accurate. Still, we recommend you to visit the nearest shop.
samsungmobilespecs.com

Carie

Hhah: spoznal ju ako chory ale on bol iny pripad, nemal uraz ale nejaku chorobu, ako 12 rocny upadol do bdelej komy a 4 roky o sebe nevedel. Ako 16 rocny sa zacal preberat, zacal vnimat co sa okolo neho deje ale nemohol sa ani pohnut ani rozpravat. Postupne sa to zlepsovalo ale velmi pomaly, trvalo to roky. Teraz ma okolo 40 a dve zdrave deti a spokojne manzelstvo. Stale vobec nemoze rozpravat a komunikuje pomocou pocitaca. Pise ze trvalo dlhsie kym nasiel partnerku ale aku fesandu si nakoniec nasiel. Bola to kamaratka jeho sestry a padli si do oka.