nemám kamaratov a partnerku

Príspevok v téme: nemám kamaratov a partnerku
Man30

Zdravim Vás viem že podobných tém je tu veľa no moja situácia je trocha iná. Mám 30 rokov nemám priateľov ani partnerku, do teraz som veľa vzťahov nemal. No teraz je to trocha inak lebo momentálne som po pracovnom uraze na vozíku ale som snáď preto iný človek že si nezaslúžim mať priateľov a partnerku ? A nie som na vozíku už navždy.

Tomaas 12345

Cariboo :

Presvedčili ma krestanske svedectva neba/pekla - man in heaven, testimonies of heaven/hell, a krestanske zázraky.

Manželstvo nie je v rozpore s krestanskou vierou.

Cariboo

Tomas12345, preco si si vybral prave krest.vieru?
A myslis, ze by tvoja viera bola v rozpore s tym ak by si si niekoho nasiel?

Tomaas 12345

Ja tiež nemám partnerku ani kamarátov a napriek tomu som šťastný pretože mám náboženskú vieru, verím v Boha Ježiša Krista a to ma robí šťastným. Svoju vieru som si posilnil kresťanskými svedectvami neba/pekla - man in heaven, testimonies of heaven/hell

Cariboo

ahoj Man30, veru nezavidim ti tvoju situaciu :/ ako sa ti to stalo (ak to nie je prilis osobne) a ake mas vyhliadky do buducnosti?
praveze si myslim, ze dnes ludia menej hladia na vozickarov s predsudkami,preto si nemyslim ze priatelia a partnerka by ta kvoli tomu odsudili. ale nejdem to hodnotit, to musis vediet porovnat ty predtym a teraz

Man30

Neviem no na internetových fórach a zoznamkach sa veľa vzťahov a kamarátov nájsť asi nedá za 10 rokov som nenašiel a teraz keď som na vozíku ešte je to ťažšie ľudia na mňa pozerajú inak tie predsudky sú problém. Je to môj názor .

2019END

Kazdy tu je nestastny zo slobody a samoty, tak preco vsetci nestastne slobodni z tohto fora sa nestretnete a mozno ze padnete niekomu do oka, hm?

ShopiWave

Best Under Desk Treadmill of 2020
Health is life and while all of us want to stay fit and healthy, not everyone has the time to get in a routine of exercises and a good diet for achieving it. However, we can make things easier for ourselves by buying machines like an under desk treadmill. The under desk treadmill comes with a work table at the top and the treadmill platform for running and walking beneath it. In this way, you can do your exercises and take care of fitness while working.
shopiwave.com