E-recepty

klaksima

ak sa vam to stava pravidelne, ze tie lieky nemaju tak co si tam pred tym napriklad nezavolate ci ich maju a ak nie tak nech vam ich objednaju a pojdete tam az potom. sa nemusite prehanat

tamirilka

....ani nehovor, mne sa to stava furt s jednymi liekmi co mi predpisuju pravidelne uz asi rok...nikdy ich nemaju a aj na objednanie musim cakat dva dni....takze vzdy musim chodit po lieky popredu...

anitka30

je to dobre ale iba v tom pripade ked tie lieky maju. mne sa velakrat uz stalo, ze som si isla vyzdvihnut lieky a museli mi ich objednat. a kedze nebyvam priamo v meste ale v obci nejaku pol hodinu vzdialenu od mesta tak ma to vacsinou dobre nastve

Judit19

Telefonicky sa predpisujú lieky na chronické ochorenia,ako sú choroby štítnej žľazy. cukrovka, vysoký tlak ....

emaniala

ono to ale záleží aj od lekára či ti to takto predpíše. dvaja mi to takto predpisujú v pohode a tretí vyžaduje aby som si prišla osobne pre recept aj napriek tomu, že ma už nevyšetruje len mi podá recept a idem

klaksima

ja som to uz par krat skusala ale bolo to tak, ze som bola u doktorky a nedala mi recept do ruky ale len mi poslala do lekarne a tam som dala len preukaz poistenca a nejako to nasli v tom systeme a dali mi lieky

domculcencul

Ak máš takého doktora, ktorý ti po telefonicky predpíše lieky, tak nemusíš ísť k doktorovi. No keby si išla len do lekárne a chcela od nich tabletky na recept, tak oni ti ten recept vystaviť nemôžu, musíš ho mať od doktora!

tamirilka

...ved to mas normalne tak, ze ti to doktorka iba posle do lekarne a ty si tam po to ides nie?...ja som to este neskusala, mne doktorka zakazdym da normalne recept na papieriku ale uznavam, ze ked niekto berie pravidelne nejake lieky tak to moze celkom setrit cas ked tam nemusis ist...

Isue

Prosím vás chcela by som sa vrátiť k tejto téme. Viete mi prosím vás vysvetliť ako presne fungujú tieto recepty? To akože nemusím ísť vôbec ani k lekárovi aby mi predpísal tie lieky? To si len v lekárni vypýtam? Aké s tým máme skúsenosti?