E-recepty

tamirilka

....to je ale k comu dobre ked tam aj tak musis ist? ved to uz mas jedno ci tam ides hned s tym receptom alebo potom ked ti napisu, ze mozes prist nie?...

hamula

Ja to tiež využívam viac menej pri liekoch, ktoré beriem pravidelne, že si len zavolám a idem do lekárne potom. Ale teraz zrovna asi minulý týždeň mi kamoška hovorila o jednej apke, fast recept sa to volá a s tým sa dá tiež ušetriť dosť času. To si len stiahneš vypíšeš si tam údaje, pošleš rezerváciu do lekárne, oni podľa rodného čísla vidia či máš predpísané lieky a pošlú ti či to majú na sklade a keď tak ti napíšu, že si po to môžeš prísť. Chcem to vyskúšať tento týždeň tak som zvedavá na to. Ale vraj tam nie sú všetky lekárne zatiaľ

alanitka

mne sa to velmi pacilo ked s tymto prisli ale tiez nie kazdy doktor je ochotni aj takto predpisovat lieky. aj ked je to proste automaticky v tom systeme tak niektori stale davaju aj tie papierove recepty

anitka30

uz som si na to celkom zvykla, ze nie vsade su taki ochotni ale tak co mam robit no. uz to ani neskusam tam volat, rovno tam idem nech mi to objednaju a potom na druhy den alebo na ten dalsi si potom po to idem

dandiena

Áno to je jedno lebo oni to len nahodia do takého systému a ty keď prídeš do lekárne tak si to môžu len podľa rodného čísla nájsť tam a to vidia v každej lekárni

jesenikovael

Mne sa to celkom osvedčilo, mám rada takéto vychytávky, rada skúšam takéto veci. Niekedy trvá kým si na to človek zvykne ale nakoniec to všetko funguje len preto aby nám to uľahčilo život tak prečo to nevyužiť

kotricka

teraz je bohuzial taka doba. vsetci sa ponahlaju, nie vsetci su ochotni spravit takto nieco navyse, pomoct niekomu cez telefon. co ti zostava? jedine tam ist zistit osobne ci to maju alebo nie

anitka30

skusala som to uz par krat ale vacsinou nezdvihaju lebo maju ludi ale ked zdvihnu tak su dost neochotne, nemaju to radi moc, bohuzial