E-recepty

stylelucky

ja to zase za taku katastrofu nepovazujem. stane sa mi to max dvakrat za rok, ziadne lieky takto pravidelne neberiem

hamula

Aha preto si sa pýtala. Nie ono je to vo viacerých mestách, neviem presne, v ktorých to by si odo mňa veľa chcela ale tam máš normálne zoznam a ty si z neho vyberieš. Dokonca v niektorých mestách funguje aj viac lekárni. Veď tu máš zoznam www.fastrecept.sk a možno tam nájdeš aj tvoje mesto :) Prípadne ostatné info ak ťa to zaujíma. Ja som tiež najprv pozerala, že ako to funguje a až potom som si sťahovala tú samotnú apku

dandiena

Aha :(.... lebo by som to tiež vyskúšala ale ja som z Banskej Bystrice tak to asi nič teda... škoda no, mohlo to byť fajn, ušetrilo by to čas trochu...

hamula

Som z Nových Zámkov prečo? :) To neviem asi nie lebo v tej aplikácii tam máš normálne zoznam tých lekárni a majú rôzne mená takže tak. Čo je na tom také strašné? Už sa ti to stalo? A keď napríklad bývaš v nejakej dedine ďalej od mesta a ideš si tam po to a zistíš, že to nemajú tak si sa tam zbytočne prehnala? To má človek pekné nervy. A nie každý má toľko času na rozdávanie

hamula

Nie, práveže to ti vie ušetriť napríklad tú zbytočnú cestu do lekárne, že ak ich náhodou nemajú tak ti to napíšu a keď ich objednajú a prídu, tak ti dajú vedieť, že si po to môžeš prísť :) A áno môžeš kľudne si môžeš aj nejaké vitamíny alebo proste čokoľvek čo majú tam si môžeš objednať cez to a len si potom po to prísť. Aspoň tak som to ja teda pochopila. Prípadne si to môžeš objednať zároveň keď si objednávaš lieky na recept