Priatelka posiela nahe fotky druhym

majuskad

Heh keby toto mne robil priatel, tak by nim uz davno nebol. Aky ma vobec na to dovod? No podla mna ruky od nej prec to je uz len krok k nevere

tutri

*pepe542*
Nemyslím si, že je to výchovou..Ale skôr si myslím, že je to tým, že jej niečo chýba..Nedostatok pozornosti..

pepe542

Nie je v tom nič iné ako nedostatočná výchova od rodičov a prostredie v ktorom vyrastala. Má mizerný tzv najvyšší zákon... morálny zákon v sebe-človeku. Je to súčasť jej osobnosti. Ak ona sa nezastaví sama z vnútra, nikto zvonku ju neovplyvní .Žiadny rozhovor nebude mať účinok. Chlapec nie je na vine. Mal by si to uvedomiť skôr ako bude na práškoch.

Snubka

No, lebo kym niekoho odsudime a nazveme sukou, tak predpokladame este taku moznost, ze netuzi po obdive inych muzov, ale po obdive a pozornosti svojho muza, ktory mozno zabudol, ze jeho partnerka je zena, teda nie, len matka, ale aj milenka, ktora porodom nezamerala vsetku svoju pozornost, len na dieta.
Vela zalezi aj od toho, ci sa nespoznali obdobnym sposobom.
Kolko otcov posiela zenam fotku svojho vtaka?

marcelina78

Prečítala som si aj ostatné komenty, neviem, prečo tu píšete mnohí, aby chalan hľadal chybu v sebe, aby mal dokonca pocity viny za to, čo robí jeho priateľka...akože toto už je moc.. Priateľka je obyčajná sebestredná ubohá , zakompexovaná žena túžiaca po obdive iných mužov, lebo ten jej jej nestačí, čo by mi akože neprekážalo, ale keď majú spolu ešte dieťa a ju ani to nezmení a chová sa ako taká suka, tak takú len poslať kade ľahšie, tá s tým neprestane. Neviem, čo je toto za doba, ja len ľutujem tie deti, čo vyrastajú takýmto liberálnym rodičom, čo z nich bude, keď majú takéto vzory rodičov s takouto pošramotenou morálkou.