Priatelka posiela nahe fotky druhym

pepe542

Nie je v tom nič iné ako nedostatočná výchova od rodičov a prostredie v ktorom vyrastala. Má mizerný tzv najvyšší zákon... morálny zákon v sebe-človeku. Je to súčasť jej osobnosti. Ak ona sa nezastaví sama z vnútra, nikto zvonku ju neovplyvní .Žiadny rozhovor nebude mať účinok. Chlapec nie je na vine. Mal by si to uvedomiť skôr ako bude na práškoch.

Snubka

No, lebo kym niekoho odsudime a nazveme sukou, tak predpokladame este taku moznost, ze netuzi po obdive inych muzov, ale po obdive a pozornosti svojho muza, ktory mozno zabudol, ze jeho partnerka je zena, teda nie, len matka, ale aj milenka, ktora porodom nezamerala vsetku svoju pozornost, len na dieta.
Vela zalezi aj od toho, ci sa nespoznali obdobnym sposobom.
Kolko otcov posiela zenam fotku svojho vtaka?

marcelina78

Prečítala som si aj ostatné komenty, neviem, prečo tu píšete mnohí, aby chalan hľadal chybu v sebe, aby mal dokonca pocity viny za to, čo robí jeho priateľka...akože toto už je moc.. Priateľka je obyčajná sebestredná ubohá , zakompexovaná žena túžiaca po obdive iných mužov, lebo ten jej jej nestačí, čo by mi akože neprekážalo, ale keď majú spolu ešte dieťa a ju ani to nezmení a chová sa ako taká suka, tak takú len poslať kade ľahšie, tá s tým neprestane. Neviem, čo je toto za doba, ja len ľutujem tie deti, čo vyrastajú takýmto liberálnym rodičom, čo z nich bude, keď majú takéto vzory rodičov s takouto pošramotenou morálkou.

marcelina78

Nuž riadnu chuderu si si našiel, ešte máš s ňou dieťa, čo sťažuej situáciu, lebo inak by som ti tu napísala , aby si ju kopol s rozbehom do riti krasavicu úžasnú.

pepe542

Utajenie...
Ju to proste baví...vytvára si tak dopamín, hormón motivácie a „túžby“.Prirodzene sa dopamín produkuje v mozgu a prináša ten slastný pocit, keď dosiahneme niečo vytúžené. Hladina tohto hormónu sa zvyšuje pri prežívaní niečoho veľmi príjemného. Napríklad, môžeme mať nával pocitu šťastia alebo slastný pocit pri konzumácii chutného jedla, pri fyzickej aktivite, zamilovanosti alebo pri sexe. Vzrušuje sa. Čím viac je človek vzrušený, tým viac dopamínu telo produkuje. Táto hormonálna látka nás poháňa neustále vpred čím vystupňuje túžbu a prináša závislosť. Je závislá na obdive cudzích mužov. A Teba ako muža k tomu nepotrebuje. Druhá vec je, že nemá hanbu pred neznámymi mužmi, pred Tebou ani kvôli malej dcérke. Hlupáka poznáš práve pre nedostatok hanby. Preto bude podobné veci robiť aj v budúcnosti. Možno sa zmení po sedemdesiatke.