Priatelka posiela nahe fotky druhym

marcelina78

Prečítala som si aj ostatné komenty, neviem, prečo tu píšete mnohí, aby chalan hľadal chybu v sebe, aby mal dokonca pocity viny za to, čo robí jeho priateľka...akože toto už je moc.. Priateľka je obyčajná sebestredná ubohá , zakompexovaná žena túžiaca po obdive iných mužov, lebo ten jej jej nestačí, čo by mi akože neprekážalo, ale keď majú spolu ešte dieťa a ju ani to nezmení a chová sa ako taká suka, tak takú len poslať kade ľahšie, tá s tým neprestane. Neviem, čo je toto za doba, ja len ľutujem tie deti, čo vyrastajú takýmto liberálnym rodičom, čo z nich bude, keď majú takéto vzory rodičov s takouto pošramotenou morálkou.

marcelina78

Nuž riadnu chuderu si si našiel, ešte máš s ňou dieťa, čo sťažuej situáciu, lebo inak by som ti tu napísala , aby si ju kopol s rozbehom do riti krasavicu úžasnú.

pepe542

Utajenie...
Ju to proste baví...vytvára si tak dopamín, hormón motivácie a „túžby“.Prirodzene sa dopamín produkuje v mozgu a prináša ten slastný pocit, keď dosiahneme niečo vytúžené. Hladina tohto hormónu sa zvyšuje pri prežívaní niečoho veľmi príjemného. Napríklad, môžeme mať nával pocitu šťastia alebo slastný pocit pri konzumácii chutného jedla, pri fyzickej aktivite, zamilovanosti alebo pri sexe. Vzrušuje sa. Čím viac je človek vzrušený, tým viac dopamínu telo produkuje. Táto hormonálna látka nás poháňa neustále vpred čím vystupňuje túžbu a prináša závislosť. Je závislá na obdive cudzích mužov. A Teba ako muža k tomu nepotrebuje. Druhá vec je, že nemá hanbu pred neznámymi mužmi, pred Tebou ani kvôli malej dcérke. Hlupáka poznáš práve pre nedostatok hanby. Preto bude podobné veci robiť aj v budúcnosti. Možno sa zmení po sedemdesiatke.

akinom007

Ano, treba sa kazdopadne s nou o tom porozpravat, ale toto je chyba teba nie jej...hladaj chybu v sebe v prvom rade, nieco jej chyba vo vztahu....

Sarah221

Ako tu uz radia...tiez som toho nazoru ze by ste sa mali o tom porozpravat. Urcite je nejaky dovod preco posiela nahe fotky.

vierocka66

myslím, že tieto veci sa nedejú len tak pre nič za nič, o tomto sa treba otvorene zhovárať, že čo sa stalo, prečo to robí

emminar

Preco to robi ked ta miluje a chce byt s tebou? Mne by to bolo isto neprijemne a ani neviem ako by som na to reagovala, ja by som to asi brala aj ako istu formu nevery