Priatelka posiela nahe fotky druhym

pepe542

Utajenie...
Ju to proste baví...vytvára si tak dopamín, hormón motivácie a „túžby“.
Prirodzene sa produkuje v mozgu a prináša ten skvelý pocit, keď dosiahneme niečo vytúžené. Hladina tohto hormónu sa zvyšuje pri prežívaní niečoho veľmi príjemného. Napríklad, môžeme mať nával pocitu šťastia alebo slastný pocit pri konzumácii chutného jedla, pri fyzickej aktivite alebo pri sexe. Vzrušuje sa. Čím viac je človek vzrušený, tým viac dopamínu telo produkuje. Táto hormonálna látka nás poháňa neustále vpred čím vystupňuje túžbu a prináša závislosť. A k tomuto Teba ako muža k tomu nepotrebuje. Druhá vec je, že nemá hanbu pred neznámymi mužmi, pred Tebou ani kvôli malej dcérke. Hlupáka poznáš práve pre nedostatok hanby. Hlavne nerob jedno...nedúfaj. Ak aj toto všetko budeš vedieť, bude treba urobiť rozhodnutie. A práve toto je veľmi ťažké. Používaj rozum a predstav si, ak to dokážeš, budúcnosť.

jeanValjean

Ak som s niekým koho naozaj mám rád (inak by som s ním nebol) tak sú také fotky prípustné len medzi nami dvoma.

ahjajjaj

posielanie nahých fotiek druhým mužom by som v súvislosti s existujúcim partnerským vzťahom hodnotila ako druh nevery. Myslím, že by si sa mal s priateľkou vážne a otvorene porozprávať napr. aj ohľadne jej očakávaní v oblasti intímneho života alebo očakávaní od partnerského vzťahu vôbec. V súvislosti s existenciou dieťaťa z tohoto vzťahu by som situáciu momentálne ešte neriešila rozchodom, ale zvýšenou pozornosťou a tým, aby si dohliadal na funkčnú komunikáciu medzi Vami dvoma. Ako prežila deň, ako sa cítila a podobne. Ak je možné niektorému dôveryhodnému členovi širšej rodiny dať dieťa do opatery, tak si urobiť víkend vo dvojici. Keby sa situácia napriek týmto opatreniam opakovala, až potom by sa malo pristúpiť k rozchodu.