Zmysel vsetkeho

neznamy1986

Opäť niektorí v diskusii nechápu, že ostatní su na ich náboženstvo zvedaví ako náhodní ľudia na ulici na moje prirodzenie

Charles Bukowski

Tomaas 12345: zbytocne je aj verit v druhy svet. Co tak spravit tento svet lepším? A ked nie svet, tak aspon svoj zivot? Kresťania su uzasni v tom, ze tu je vlastne vsetko uplne npc a na druhom svete bude lepšie. Kecy. Ja sa chcem mat dobre teraz, ked viem, ze zijem.

Cherry

Tomaas 12345 - a načo žiť večne? Veď to by snáď ani nikoho nebavilo. Peniaze síce negarantujú šťastie ale finančná sloboda je často jediný spôsob a hlavný základ pre splnenie snov a tým pádom prežitie šťastného a spokojného života. Nehovorím, že zrovna musí mať každý miliony ale keď má človek peniaze ledva na základné potreby tak to dosť zhoršuje kvalitu života keď napríklad ťa to obmedzuje v spoločenských kontaktoch lebo nemôžeš ísť tam a tam pretože na to nemáš financie a milion ďalších vecí. Nemôžeš si dať obľúbené jedlo, vypiť si obľúbený nápoj, kúpiť si niečo pekné, nemôžeš nikam ísť. A mimochodom lieky a zdravie tiež niečo stoja, takže ak si chorý a bez peňazí tak to je fakt peklo. Keď si chorý a máš peniaze tak máš aspoň šancu si zabezpečiť kvalitnú - napríklad súkromnú zdravotnú starostlivosť, zaplatiť si operácie a podobne. Takže peniaze nie sú zárukou šťastia - ale sú možnosťou a šancou to šťastie dosiahnuť.

Tomaas 12345

Cherry :

Peniaze si človek na druhý svet nezoberie a ani mi večný život nezaistia, sú teda zbytocne, a zbytočne je aj honba za peniazmi.

marek1251487

@sarah2
ahoj, moj mail je bravecitizen2@gmail.com. mám mnoho takýchto článočkov a úvah. tiež sa nad týmto všetkým zamýšľam.

Cherry

Tiež sa nad tým často zamýšlam. A tak mi z toho vychádza že najlepšie je zarobiť si čo najviac peňazí aby si človek potom prostredníctvom toho mohol plniť svoje sny, ako cestovanie, užívanie si života, sloboda v tom nemusieť chodiť do práce ktorá ťa nebaví a tak podobne.

Lovita

Veď to ide aj bez teba Charlie a takých závistlivých čumielkov.Keď sa budeš viacej venovať sebe budeš lepší.

sarah2

Marek, rada by som ta spoznala ako cloveka uzasny prispevok, spravne videnie veci, az mam hned lepsiu naladu nieco take citat! :-)