Zmysel vsetkeho

Cherry

Tomaas 12345 Tak to sa mýliš, ked by človek mal každý deň jesť rovnaké jedlo aj keď by to bolo jeho najobľúbenejšie tak by mu po čase veru liezlo hore krkom.

Tomaas 12345

Cherry07 :

Neprestalo by ta to baviť, rovnako ako človeka neprestane baviť jesť stále dookola dobre jedlo. A stále je to lepšie ako smrť, aj nuda je lepšia ako smrt.

Keď je človek silno veriaci potom je daný človek šťastný aj v prípade že je chudobný.

Majushinqa :

V tom že sa už viac netrapim pre pozemské veci ako su kamaráti, partnerské vztahy, krása, atď. Viera mi dáva často krát eufórie radosti z myšlienky že večný život v nebi s Bohom existuje.

Do kostola nechodím pretože som chorý a nevládzem tam chodiť.

Cherry

Tomaas 12345 - tak keby som to mala robiť večne a dookola tak by ma to veru prestalo baviť :D
Niektorí veriaci sa možno zriekli a možno sú aj spokojní tak ako žijú, ale pre ostatních si myslím, že sú tie peniaze proste alfa a omega. Nehovorím o milionoch, ale aspoň o akej takej finančnej slobode, aby si človek mohol dovoliť to čo potrebuje plus aspoň niečo navyše pre potešenie.

Tomaas 12345

Charles Bukowski :

Dobre sa môžeš mat aj vtedy ak budeš veriaci.

Cherry :

Ale bavilo, kebyže žiješ večne môžeš robiť večne to čo ta baví.

Dá sa žiť štastne aj bez penazí, vela veriacich sa zrieklo penazi v prospech nebeského královstva a sú štastní že tak spravili.

1 marc

Využite svoju dovolenku a požičajte si sumu, ktorú potrebujete.

Chcete dať úver jednotlivcom, jednoduchý, rýchly, seriózny a prispôsobený vašim potrebám - na dokončenie vášho projektu požiadajte o pôžičku na peniaze - potrebujete pôžičku na vyrovnanie svojich dlhov, zaplatenie účtov alebo založenie projektu.

   Naša kapacita úveru je od 5 000 do 200 000 000 EUR s primeranou sadzbou 3%, veľmi jednoduché podmienky a žiadne problémy. Investujeme tiež medzi ľuďmi všetkého druhu. V spolupráci s bankovými partnermi v celej Európskej únii sú naše úverové ponuky poskytované bankovým prevodom na zabezpečenie transakcií pre všetkých. Kontaktujte nás na viber: +33756900948
E-mail: aidefinance267@gmail.com