Alventa

vedhej

@ Pali. Ak sa môžem spýtať chodíš k lekárovi do BA? Ja som mala totiž presne také isté poradie liekov. Možno je to len náhoda a možno navštevujeme rovnakého lekára. Rada by som si s Tebou vymenila info, ak by si bol za.

Dik

Palino995

Máš pravdu ja som dnes začal prvým dňom a cítim sa fajn uvidíme ďalej.. A držím ti palce nech sa z toho dostaneš a pekne sviatky

Hhah

Beriem 75mg. ... Tak ja dom v procese liečby , takže sa nedá povedať zatiaľ veľa. Zaberá mi. Vniečom mi pomohla a je to dosť veľký pokrok.

Vo všeobecnosti, nie každý reaguje na AD. Iba isté percento ľudí sa dá liečiť týmito liekmi. Niektorí sú proste rezistentný. A u tých u ktorých pomáhajú, záleží aké sú tie problémy silné, teda aký stupeň diagnózy - mierna, stredná, ťažká, a tiež záleží na dĺžke choroby a prostredí kde žiješ. :)

14milan

Myslím že v letáku nie je doslovný zákaz piť alkohol, treba si to radšej preštudovať. Ja si dám tiež maximálne prípitok, nikdy som to nepreháňal.
Život je predsa o niečom inom ako o dočasných chvíľach pocitu blaha.

Palino995

Diki za pozitívny komentár... A chcem sa ešte opýtať pili ste už alkohol na alventu? 0
Ci si môžem na Silvestra dat aspoň trochu alebo radšej nie :)