Alventa

Hhah

Ahoj, no mne iba teraz v nemocnici zvýšili na 75mg, teraz štyri dni ma nebolieva hlava, tak je to zázrak. A menej ma bolia svaly. Tlmí mi bolesti svalov čo mám po námahe. :) Takže trošku iné príznaky ich máme.

Palino995

Hahh... A mala si ju už? Jasne chodím aj na psychoterapiu ta mi pomohla predtým brintelixom som ešte bral escitaloprám a pomohol mi spolu s terapiou ale zmenil mi ho doktor koli zníženiu libida a brintellix mi zas vrátil nejaké nutkave obsesie a úzkosť tak mi dal včera alventu ale mam pred tým rešpekt tak ci náhodou nemáte skúsenosti ale ďakujem pekne však jasne vyskúšam uvidim

Hhah

Každému inakšie sadnú lieky. Alventa je dobre antidepresívum, povedz potom proste psychiatričke iba to, ako na ne reaguješ a je. Ona sa podľa toho zariadí. Niekedy môžu začať účinkovať až po dvoch mesiacoch alebo dokonca až po zvýšení dávky.

Ak budeš cítiť, že sa cítiš z nich oblbnutý proste Ti ich vymení. Pri AD nie je hlavný znak, že "budeš z nich oblbnutý". Majú Ti trochu zobrať to negatívne a tak prinavrátoť aj radosť zo života.

Nespoliehaj sa inak iba na lieky, nauč sa relaxovať, posilni si nervy a nájdi si koníčky kamarátov. Prajem uzdravenie.

Mintenker

Čau, ja beriem alventu vyše roka kým bolo kľudné obdobie bolo to fajn teraz mám toho veľa a už moc nezabera... Najlepšie to je vraj kombinovať psychoterapiu s liekmi bol som aj tam ale bezvýsledne... nieje to zly liek ale urcite mi trocha pomohol

Mintenker

Čau, ja beriem alventu vyše roka kým bolo kľudné obdobie bolo to fajn teraz mám toho veľa a už moc nezabera... Najlepšie to je vraj kombinovať psychoterapiu s liekmi bol som aj tam ale bezvýsledne... nieje to zly liek ale urcite mi trocha pomohol

Mintenker

Čau, ja beriem alventu vyše roka kým bolo kľudné obdobie bolo to fajn teraz mám toho veľa a už moc nezabera... Najlepšie to je vraj kombinovať psychoterapiu s liekmi bol som aj tam ale bezvýsledne... nieje to zly liek ale urcite mi trocha pomohol