Alventa

14milan

Ja beriem Alventu 8 rokov a hodnotím ju kladne. Dávka sa mi zvyšovala postupne z 37,5 na 150 mg ráno a večer. Až pri tejto hodnote sa mi stabilizoval stav, dovtedy to bol každodenný boj.

Hhah

Pískanie v ušiach, áno, mám aj to. Cez deňbho ale nevnimam, len v pokoji.
Únavu mavam, vyčerpanie, bolesť hlavy, záťaž na hrudníku, chýbajú mi dobré emócie, zle sa mi pozerá, ale dioptrie nemám. Úzkosti. Atď.

Ak by Ti robili zle lieky, vymeníš. Človek si môže vybrať.

Palino995

Mintenker....ale pomohla ti s depkami alebo uzkostami? Ci nemá moc účinok bojím sa to začať brat neviem prečo.. Není to moc oblbovak?

Mintenker

Hhah , ako sa ti prejavovala ta somaticka depresia? Ja mam v podstTe stale nejaky ‘problem,... bud ma boli 2 tyzdne zaludok, potom kaslem, potom mam velke tlaky v hlave , zavraty , pocit ze odpadnem, teraz zas hrča v krku (akoby sa mi gam zaseklo nieco) uz 5 deň... beriem alventu 3x 37,5 ... ale je pravda ze vacsinou 2x si dám oebo mam pocit ze potom nastupia viac tie priznaky... neviem ci to je vsetko len tymi sustavnymi nervami a stresom v praci alebo uz ozaj mi nieco je.. pred rokom som vhosil stale lekarovi no vzdal som to tak teraz aj ked mi hococo je tak nejdem lebo uz som bol za hypochondra.. vhosil som na terapie no bezvysledku , tak sa trapim...

Mintenker

Hhah , ako sa ti prejavovala ta somaticka depresia? Ja mam v podstTe stale nejaky ‘problem,... bud ma boli 2 tyzdne zaludok, potom kaslem, potom mam velke tlaky v hlave , zavraty , pocit ze odpadnem, teraz zas hrča v krku (akoby sa mi gam zaseklo nieco) uz 5 deň... beriem alventu 3x 37,5 ... ale je pravda ze vacsinou 2x si dám oebo mam pocit ze potom nastupia viac tie priznaky... neviem ci to je vsetko len tymi sustavnymi nervami a stresom v praci alebo uz ozaj mi nieco je.. pred rokom som vhosil stale lekarovi no vzdal som to tak teraz aj ked mi hococo je tak nejdem lebo uz som bol za hypochondra.. vhosil som na terapie no bezvysledku , tak sa trapim...

Palino995

A ako sa cítiš lepšie? Ja ešte do beriem brintellix a začnem tu alventu... A nemal si vedľajšie účinky moc?

Hhah

Nie užbsom doma, nedavno som tam bola.
Mne neurobili nič zlé, a ak by si mal vedľajšie účinky, tak Ti vymenia. Nj, na depresiu psychosomatickú.