Bolí vás chrbát? Týchto 9 cvikov od chiropraktika pomôže

Táto diskusia patrí k článku: Bolí vás chrbát? Týchto 9 cvikov od chiropraktika pomôže
Bolí vás chrbát? Týchto 9 cvikov od chiropraktika pomôže

Máte problémy s chrbticou, krkom, ramenami alebo skrátka iba potrebujete rozhýbať telo po celom dni v sedavej práci? Zacvičte si túto zostavu jednoduchých cvikov od skúseného chiropraktika Scotta Fullera. Vyskúšať ju môžete aj keď ste úplne zdraví, ako prevenciu.

sibierina

ono sa podla mna treba zamerat na ine veci. ak clovek sedi vacsinu dna, tak potom aj to moze byt kamenom urazu.

mala_sova

boli a velmi. Preto som si kupila tuto ergonomicku stoličku www.stolicky24.sk aby som bolestiam šla trochu naproti a zatial sa mi uspešne dari

stuart999

boli, bolí, preto som si na pracu kupil novu hernu stoličky zo stoličky24 . Akurat mi ju vzali synovia, takže si asi budem musiet kupi tnejaku inu, novu

ivanuska265

boli, bolí, preto som si kupila tuto stoličkuwww.kancelarskestolicky.com bolesti sa zredukovali. Samozrejme som aj cvičila , lebo iba sediet na kvalitnej stoličke nestačí

sonicka_s

ešte pomože cvičit jogu a kupit si kvalitnu kancel.stoličku, aby sa človek pri sedeni nehrbil a sedel s narovnanych chrbatom

tammy

nielen cviky, ale aj kvalitna stolička. Čo z toho, ked niekto sviči, ale sedi nekvalitne, na tvrdej stoličke a hrbi sa