Lepši vrabec v hrsti, ako holub na streche ?

Príspevok v téme: Lepši vrabec v hrsti, ako holub na streche ?
Loj

Zdravim, prosim Vás, potrebujem vediet nazor nezainteresovanych osob.
Sli by ste do manzelstva s niekym len cisto z rozumu? Teda len preto aby ste sa do buducna zabezpecili ze mate s kym zit, aby ste nezostali sami.
Teda aj ked milujete niekoho ineho a dotycna osoba vas ani nevzrusuje, nepritahuje, nemate az tak rovnake zaluby, nesedi vam celkom jeho/jej spravanie atd....ale viete ze so svojim zdravotnym stavom a vzhladom nemate sancu ziskat srdce milovanej osoby lebo vam to dala jasne najavo..
Cize aj ked ste zamilovany do inej osoby tak sa predsa rozhodnete zosobasit s tym kto je poruke len preto lebo Lepsi vrabec v hrsti ako hlun na streche?
Proste narovno povedane, beriem aspon to co sa mi nuka aj ked chcem nieco ine ale nemam sancu to mat ..ale nechcme ostat naprazdno a na stare kolena si vycitat ze aspon toho vrabca som brat mal/a
Aky je Vas pohlad na to vsetko?
Prosim neurazajte sa tu, rozumne argumentujte a oponujte si.
Dakujem za nazory a rady, bude. Vas citat a pripadne reagovat.
Prechadzam si momemtalne ni

danielka216

klazdy k tomuto pristupi inak, ja by som nesla do toho, ja musim milovat, musim si byt ista tym co chcem urobit ;)

Julka266

Podla mna taky vztah nema zmysel, nema to nejako perspektivu aspon u mna by nemalo, ja by som tak fungovat nevedela

fonte

Loj, co chces? nechaj minulost minulostou, pises tu ako pubertak, tak ta nechala, najdes si inu :) len sa nehrn do manzelstva s niekym len pre truc, ak si tak uz urobil a nevies, ako z toho von, bude to komplikovanejsie, ale nie neriesitelne, su veci, ktore sa budu dlho tahat v nas, ale nakoniec skoncia a tebe sa ulavi, treba len verit....

January

Loj, co ti tu este chyba, co tu nezaznelo? To nevyzera na skvele manzelstvo. Budes hladat lasku inde, lebo manzelstvo ta nebude naplnat.

Loj

... Ked tak rozmyslam, asi na tu prvu lasku budem musiet zabudnut a zmierit sa s tym ze to dopadlo ako to dopadlo ..tu terajsiu asi poslem k "vode" a kupim si psa ..nech ma rozptyli :-(
Preco laska tak boli ludia?
Preco nas musi tak trapit?
Chce sa mi plakat ...milujem tu babu neskutocne ..preco ju nemozem mat?!

Loj

Neviem co robit ..
Opisem Vam este raz ako to citim k jednej a k druhej.
S tou prvou som myslel ze to bolo vasnivejsie v tom ze, stretli sme sa, pobozkali a hned som po nej tuzil. Neskutocne rad som sa s nou bozkaval, jej bozkavanie bolo take nadherne, dokknale, chutne a vasnive. Vedela ma rozpalit. Nadherne sa bozkavala. Chutila mi ked to mam opisat. Pacili sa mi aj jek dotyky, vedela kam ma chytit aby som sa vzrusil, vedela krasne robit oral jemny ale vzrusivy, krasne vzdychy ktore vydavala ma vzrusovali este viac ...potom sme dokazali len tak v objati lezat a vychutnavat si to ticho a vzajomnu blizkost. Bolo mi s nou dobre. Aj ked sme nikam nesli a zostali u.mna doma aj tak som bol stastny len tym ze bola pri mne. Ze som ju mal pri sebe, dotykalsa jej a pocul jej hlas. Miloval som ju z celeho srdca a nebolo dna kedy by som na nu nemyslel.
Ta druha terajsia ..achjo ...sex nula bodov, nehrnie sa don, nechyba jej mam pocit, a ked sme ho mali dvakrat? ..tak ani zvuk nevydala, chcela len polohu odzadu, parkrat som vsunul a konec, ani som nemal orgazmus a tusim ze ani ona, odmieta mi rkbit oral tak ani ja jek nerobim, neda mi ruku do rozkroku a ked tak nim trie tak divne ze ma boli ..nechuti mi sa s nou bozkavat, nevie sa bozkavat, pcha vsade jazyk ..doslova sa silim sa do bozkavania s nou, a pravdu vam poviem ani mi nechyba, aj keby som jej tyzden nenapisal zily by mi to netrhalo, je mi jedno kde je a s kym. Este tak sadnut niekam pokecat lebo ona je neskutocne ukecana baba, ma riadny arzenal slov, stale rozprava co, kde, kto, s kym ...ja jednym uchom dnu a druhym von ..no co vam poviem ..beriem ju ako kamaratku na take odreagovanie sa, lebo vsak ona je ta co ma stale niekam vola, dohaduje akcie, stale nieco vymysla, organizuje ..niekedy dobre padne ist s nou ale netesim sa nanu tak ako na tu pred nou. Tamta bola taka pokojnejsia a preto ma asi viac pritahovala, tato je ako velka voda v case povodni ...kiezby v posteli taka bola ..lenze darmo ked ma to k nej akosi netaha :-(