Ani kamarat ani priatel -neviem

Príspevok v téme: Ani kamarat ani priatel -neviem
jednazena

Co alebo ako by ste si vysvetlili to ked vam chlap povie : nehladam priatelku ale nehladam ani nikoho na sex.
Zaroven travi s vami vela casu, zaroven ma vasen pre milovanie s vami, oslovuje vas laska, chce aby ste boli pre neho jedina.
Avsak nemate na neho vela mysliet...aj ked on vam priebehu dna napise alebo zavola stale na teba myslim...nejde o pubertiaka mal oktobri 40r.
Nie je rozvedeny, nie je suknickar, ma za sebou jeden 3,5 rocny vztah ktory mal okolo 30-ky so zlym zaverom....potom sme boli 3 roky spolu my dvaja...jeden rok od seba koli jeho zdravotnym problemom o ktorych nechce uplne otvorene vsetko povedat...pocas roku jeho zdravot.problemov sme boli stale kontakte...ked sme sa po tom roku tuzili obaja stretnut a mali spolu rozne plany hlavne z jeho strany na prvom stretnuti mi povedal toto co som pisala v prvej vete...ma ma rad to jednoducho clovek citi

1sandra

No ked si to od neho nechas, preco nie, dvierka vsak musia byt pootvorene pre kazdy pripad, lebo milujuci muz sa neboji zavriet ich riadne a odhodit kluc.

ZdravyUsudok

Lebo vies slova su slova, a lahko sa vyslovuju Milujem ta, Lubim ta ale dolezite su ČINY!
Ak muz nekona len slubuje a ma plne usta slubov a planov tak nelubi skutocne.
Reci su reci ale podstatne su ciny voci zene ktoru lubim.

ZdravyUsudok

Ahoj, mma preteba taky tip aby si zistila zaco ta ma. Odopri mu sex
Nedaj sa ak bude dobiedzat, a on bude tomu ver. Ale nedaj sa, odpieraj mu aspon mesiac a zistis hned nacom u neho si a zaco ta berie.
A vlastne predstavil ta svojej rodine? Rodicom surodencom, kamaratom?
Ak nie tak nerata s tebou do buducna vobec a ma ta len ako šukaciu babku ktorej o cas kupy darcek..

Maysha

necitala som komenty podomnou, avsak poviem ti cisto len moj nazor. POdla mna sa s tebou len hra, chce aby si nanho nemyslela, to znamena aby si s nim do buducna neratala lebo ani on nerata s tebou. Vyhovujes mu v posteli, vyhovuje mu co vsetko prenho robis, ze si k nemu mila, popripade ze sa vies onho pekne starat. A to ma na tebe rad, ved kto by nemal? Ma ta len ako zadne vratka, alebo caka na "nieco lepsie". Nechce sa vo vztahu s tebou zavazovat, nieje ochotny pre teba sa obetovat, byt normalne vo vztahu, robit kompromisy a podobne. Chce si zit svoj single life s dobrou kamoskou co ho ma rada, stara sa onho a vasnivo sa s nim pomiluje popripade pofaja. Celkovo si myslim ze ta vyuziva, on to vie a mozno aj ma trochu svedomia, preto ti zakazuje mysliet na neho, co je podla mna totalne smiesne, ked spolu spavate a travite spolu cas... chce aby si to brala sportovo ako on, no my zeny sme predsa v tomto ine, vzdy hladame lasku v niekoho naruci, dufame a verime ze ten druhy nas miluje rovnako ako my jeho a ze je schopny obetovat vo vztahu to co my. Ale zivot nieje tak ruzovy... na tvojom mieste s nim prerusim kontakty, nech ta to bude akokolvek boliet, ale nemozes stracat cas s niekym, pre koho si len jedna z moznosti. Maj sa rada a maj svoju hrdost

ZdravyUsudok

To som rada ze ho nezaujima ze ho okolie odsudzuje, aki ludia sa mi pacia, idu si svoje a ziju si ako chcu ony, nie ako okolie ocakava ze zit budu ;-)
Mam rada takych svojhlavych ludi :-)
...no co sa tyka vztahu s tebou, nevidim to ruzovo, zatajuje pred tebou co mal za problem ..z toho mi vychadza ze s tebou naozaj nerata ako s partnerkou do buducnosti a berie ta len ako docasnu nahradu. Nato ze ma 40 rokov akoby stale nebol pripraveny na vazny vztah bez ohladu nato ci sa chce alebo nechce v buducnosti zenit a mat deti. Lebo vazny vztah moze byt aj ked nepomyslam na svadbu a deti ale jednoducho milujem daneho cloveka a chcem s nim zdielat svoj zivot v dobrom aj v zlom. Pripadne je taky nemastny-neslany lebo sa stale nevyrovnal s predchadzajucim vztahom.