Ani kamarat ani priatel -neviem

Príspevok v téme: Ani kamarat ani priatel -neviem
jednazena

Co alebo ako by ste si vysvetlili to ked vam chlap povie : nehladam priatelku ale nehladam ani nikoho na sex.
Zaroven travi s vami vela casu, zaroven ma vasen pre milovanie s vami, oslovuje vas laska, chce aby ste boli pre neho jedina.
Avsak nemate na neho vela mysliet...aj ked on vam priebehu dna napise alebo zavola stale na teba myslim...nejde o pubertiaka mal oktobri 40r.
Nie je rozvedeny, nie je suknickar, ma za sebou jeden 3,5 rocny vztah ktory mal okolo 30-ky so zlym zaverom....potom sme boli 3 roky spolu my dvaja...jeden rok od seba koli jeho zdravotnym problemom o ktorych nechce uplne otvorene vsetko povedat...pocas roku jeho zdravot.problemov sme boli stale kontakte...ked sme sa po tom roku tuzili obaja stretnut a mali spolu rozne plany hlavne z jeho strany na prvom stretnuti mi povedal toto co som pisala v prvej vete...ma ma rad to jednoducho clovek citi

jednazena

Zdravyusudok/ o to co hovori okolie a ako okolie posudzuje 40 rocneho v spolocnosti ked nema deti zenu a pod jemu nejde, o tom sme viac x hovorili reap, neriesi to co druhy hovori nie z lahostajnosti ale preto ze ma na to svoj nazor..

jednazena

ahjajjaj/ no to je pravda ze sa uzavrel to aj otvorene priznal ze taky proste je ale ze sa bude snazit to zmenit aj sa snazi mozem povedat ale stale to nie je uplne

Betka132

Pohlavnu chorobu moze dostat aj ked pouziva kondom. Samozrejme je to ovela menej pravdepodobne ale napr. na genitalny herpes alebo bradavice je kondom kratky. Okrem toho vzdy sa moze stat ze kondom moze prasknut. Najlepsia prevencia pohl. chorob je 100% partnerska vernost. Ale ten tvoj ma asi nejaky problem v hlave. Nechces to skusit radsej s niekym menej komplikovanym? Ked sa do 40tky nezrovnal tak uz z neho nic ine nebude.

ahjajjaj

vzťah je o tom, v dobrom aj v zlom. On sa uzavrel a o svojích problémoch nechce hovoriť. To znamená, že to v dobrom aj v zlom u Vás nefunguje a fungovať nebude.

ZdravyUsudok

Nehladam priatelku ale o sex mi nejde ...
No fakt neviem ...

Tak hlada kamaratku na travenie volnych chvil ..
O sex mu az tak nejde a pravdepodpbne ho casto ani nemate a zakladat rodinu si tiez velmi nechce ...tak chce mat nejaku kamaratku aby mal s kym travit volne chvile, ale kamaratku!
Cize o kamarata zaujem nema lebo tych uz urcite nejakych ma ale potrebuje vedla seba zenske pohlavie lebo kedze uz ma 40 tak aby ho okolie nebralo ze je na muzov ale ma vedla seba zenu .. muz 40 je odsudzovany okolim ked je celkom pohladny a stale nema priatelku/manzelku a to mnohych muzov nuti si nejaku najst aj keby len naoko ze nejaku mam.
To je moje vysvetlenie ale pravda to byt nemusi, to viem len on ako to myslel ..tak si s nim sadni a spytaj sa ho, ako si mas jeho vetu vysvetlit?

jednazena

january/ tiez si myslim:) mozno vam to co som pisala znie neuveritelne alebo si myslite ze som naivna ale ja toho cloveka poznam dokonca aj jeho blizkych...
Ale asi by sa mal ozaj liecit u psychologa:))) pretoze aj to co stvara s hygienou je nadlimit si myslim

jednazena

Zdravyusudok/ povedal mi o zdrav.probleme ale nie ihned ale s urcitym casovym odstupom a nie uplne detailne ako by som si predstavovala. Takze ciastocne viem, nejednalo sa o pohl. problemy, jednalo sa o tu najhorsiu diagnozu... zomrel mu aj otec relativne mlady... on je totiz extremne na hygienu a vzdy sa strasne bal o svoje zdravie odkedy ho poznam a daval si na seba velky pozor niekedy az prehnane by som povedala. Pohl. choroby su vylucene kedze ani so mnou ani z byvalou resp nikdy v zivote nemal sex bez kondomu, ano je to pravda... a ano bral ma von aj cestovanie aj spolocne akcie, ci uz v minulosti alebo sucastnosti taktiez plany do buducna...
avsak skor si myslim neviem... ze on sa tak extremne boji ze aj tak nejak mi povedal on ma ma rad a chce aby bol jediny ale on sa nevidi v rodine ktoru by si zalozil nie preto ze by nebol rodinny tip alebo nemal deti ale tak extremne aa boji o zdravie ze si nevie a nechce predstavit sex bez gumy... ani s clovekom ktoremu veri... proste a tym padom nechce branit mne ak by som chcela...
ale otazka v prispevku znela :) co je medzi tym ked cam povie chlap nechcem priatelku ani mi nejde o sex:))) co je medzitym :))