Ani kamarat ani priatel -neviem

Príspevok v téme: Ani kamarat ani priatel -neviem
jednazena

Co alebo ako by ste si vysvetlili to ked vam chlap povie : nehladam priatelku ale nehladam ani nikoho na sex.
Zaroven travi s vami vela casu, zaroven ma vasen pre milovanie s vami, oslovuje vas laska, chce aby ste boli pre neho jedina.
Avsak nemate na neho vela mysliet...aj ked on vam priebehu dna napise alebo zavola stale na teba myslim...nejde o pubertiaka mal oktobri 40r.
Nie je rozvedeny, nie je suknickar, ma za sebou jeden 3,5 rocny vztah ktory mal okolo 30-ky so zlym zaverom....potom sme boli 3 roky spolu my dvaja...jeden rok od seba koli jeho zdravotnym problemom o ktorych nechce uplne otvorene vsetko povedat...pocas roku jeho zdravot.problemov sme boli stale kontakte...ked sme sa po tom roku tuzili obaja stretnut a mali spolu rozne plany hlavne z jeho strany na prvom stretnuti mi povedal toto co som pisala v prvej vete...ma ma rad to jednoducho clovek citi

ZdravyUsudok

O zdrav. probleme by ti mal.povedat. Co ak spal s kopou zie alebo aj len s jednou a mal napr. syfilis, chlamydie, genit. herpes a pod.?
No k teme, bud nevie co chce alebo to len hra ze nehlada sex ci vztah. Ale celkovo z toho co ai napisala mi je nejasne jeho spravanie nato ze ma 40 rokov. Trochu divne to znie ..nechapem ani ja
Berie ta niekam von? Na vylety, dovolenky, akcie spolocenske, koncert, divadlo, kino, vystava, atd.?
Ak nie, tak vidim za tym len sex