neviem co mam robit :( minimalne libido

Príspevok v téme: neviem co mam robit :( minimalne libido
atrej777

ahojte, potreboval by som poradit, mam 25 rokov a pracujem v jednej nemenovanej firme, zufalo sa do mna zamilovala moja kolegyna, o 2 roky mladsia, dokonca sa aj rozisla s frajerom kvoli mne, takmer sa ponizuje aby mohla byt so mnou, mne sa paci taktiez, je krasna a mila a lubim ju, len problem je u mna v sexe kedze mam uplnu anorgazmiu, minimalne libido, a potrebujem tabletku na pohl.styk, ona je sexualne normalna, mam obavu z toho ze ked jej to poviem tak ma okamzite odkopne a budem mat pred nou brutalnu hanbu, ze asi bude lepsie jej povedat aby na mna zabudla a budem sa jej maximalne vyhybat, dam si take sluzby aby som s nou nebol,.. asi bude predsa len lepsie sa jej vyhybat a nie zbytocne jej to hovorit a najst si niaku asexualku cez net, nie ??

Akonato

Ja som si precitala ten clanok a len 2 z 10 muzov vyhladaju pomoc, tak potvrdilo moju teoriu, ze zenam na tom zalezi viac ako chlapom aby sa to vyriesilo.Inak ked niekoho sex nebavi, tak mu nic nepomoze.

ZdravyUsudok

Atrej77
Okej, chapem ..ohovaracky v zenskom kolektive su velke, chapem ..mas pravdu, ak by sa to dozvedela je mozne ze ked rada klebeti o sexe tak by to s kolegynami riesila, v pripade ak by ste sa rozisli bolo by to trapne okolo nej chodit
Dobre beriem ..drzim palce ak si sa rozhodol riesit to s lekarom
Nech sa dari

Akonato

Dobre toto ti uznam, rozkeca to po celej firmy, nechces blamaz.Ale k tomu doktorovi chod ak netuzis po celozivotnom celibate cim skor tym lepsie.V starobe pochybujem, ze uz das nieco do pohybu

atrej777

asi by som sa zosypal keby som jej take sracky o sebe zacal vypravat, zas proste aj celkovo tie okolnosti, vadi mi ze je kolegyna v praci a nie pomimo, vo firme su strasne ohovaracky, kazdy kazdeho ohovara, jedna zenska sa nieco dozvie a hned bezi za druhou to vykecat, toto mam strach zeby sa to dostalo von, a zas ked mi da kopacky tak nechcem sa s nou stretavat v praci zas a zas, bolo by to trapne,.. ona je ten typ zeny, ze zdrava nadrzana zenska, nie "siva miska", taka jebacka, sex je pre nu dolezity vo vztahu, casto sa bavi o takych veciach s kamoskami, z toho usudzujem ze by nemala so mnou pochopenie, neviem, som uz z toho v koncoch, asi zajdem za sexuologom nech napicha do mna hormony, ze by ma to nakoplo dako

ZdravyUsudok

Atrej77
Ano, chod do lesa, vykop si jamu a zalez tam, pre istotu nech ta niekto este aj zavali kamenom ...toto mam najradsej nauzocj dnesnej doby. Vzdaju sa akoby by mali o zenu svojhk srdca zabojovat. Najradsej by som zaviedla povinnu vojensku sluzbu aby sa vam vratila muznost!
Vsetci ste taki ako sracky, radsej sa to vzda akoby mal nieco preto urobit a bojovat o lasku. Tak sa stiahne, sedi doma a place do vankusa aky je svet zly a nikto ho nema rad ..pride 60 a ty a pozries za seba a budes lutovat co si mohol spravit a nespravil si! Aj keby ti to nevyslo ale bol by si rad ze si to aspon skusil a zistil nacom si. Lebo lepsie ist a skusit ako neskusit vobec a stiahnut sa!!!
Tu na fore place kazdu druhy ze nemoze sai frajerku najst a vsetke su zlatokopky a idu po peniazoch a henten ma obdivovatelku co ma zaujem a uteka pred nou ...
Sakra, daj si facku chlape!
Zdvihni tu ten zrak a riť od mobilu a zacni na sebe pracovat!

Akonato

No tak nic Atrej vidim, ze je s tebou tazka debata.Pocula som, ze v reholi sv.frantiskanov este robia nabor na mnichov
Rady nepocuvas ides si svoje.Takemuto chlapovi, ci od problemov uteka a s radostou sa v nich utapa ja hovorim babrak, lebo niekedy mam pocit, ze zeny maju viac o erekcii nastudovane a chcu to riesit ako chlapi
Aked uz si sa rozhodol utekat pred tou zenskou, este budeme o tebe pocut, lebo si mlady pekny aj Tutanchamon sa tak vidi a do 70ky este nejakej zo par desiatok raz padnes do oka..Nie si jediny s tymto problemom poznam ich viac, mohla by som napisat knihu "Impotenti" medzi nami...Ale nie preto sa mi muzi zhnusili, ze maju problem, ale postoj ako ho nechcu riesit, lahostajne sa k tomu stavaju a spravaju sa uplne ledabolo.Od jedneho zena utiekla, co vyzerala ako Angelina Jolie, druha na tabletkach, treti je v 45 este stale slobodny hoci ma penazi ako mraky, dalsia ho vyhodila pred svadbou- ale hlavne, ze su vsetci spokojni.
Tym padom uz nemam k tomu viac co povedat.Iba ti zablahozelat, aby si utekal pred tou zenskou co najrychhlejsie,
co ti budu nohy stacit,
viac sa nebudem vyjadrovat.
Byebye

mozebyt

Klasika,25 rocni dnesnej doby pokial nezazije ťažkú traumu bude riesit seba a svoje ego a preto impotencia a podobne kraviny.Co ste to za chlapi?A teraz od tejto utecies o tri,sest,desat rokov dalsia a problem nevyrieseny. To iste sa bude opakovat a potom uz nebudes pisat ale vyplakavat a nikoho nebudes zaujímat iba ak zufalky.

atrej777

zdravyusudok,... ano, pritahuje ma a som do nej paff, nuz co z toho, nic, vyklidim pole a dakam zalezem pod zem ako vzdy, tak som sa rozhodol, nebudem sa predsa zhadzovat, nato nemam zaludok,.. nato som sa jej uz pytal ci si zo mna utahuje, povedala ze nie, ze to mysli vazne, ak by v takom rozsahu si robila zo mna zarty to by musela byt uz regulerny psychopat, bodaj by to tak bolo, asi by mi bolo lahsie na dusi, obaja sme pritazlivi pre opacne pohlavie, ... skusim najst na zoznamkach niaku asexualku, ktorej by to nevadilo

Akonato

A este poznamka Atrej.Teraz sa ti podarilo ujst, ale to je problem, ktoremu budes celit este 50 rokov a raz sa k nemu budes musiet postavit celom a nie chrbtom.Ovsem pokial nie si ako Tutanchamon, ze ti to zily netrha a verejne sa k tomu priznas.Zaujimave, ze obidvaja ste si dali mena hrdinov - do Atreja som bola ako decko zamilovana a Tutanchamon nejaky mocny vladca rise- faraon.Takze nieco skryte vo vas drieme, a ta tuzba byt hrdinom tam zrejme je...