Depresie zo samoty

Príspevok v téme: Depresie zo samoty
majdy

Veľakrát som sem už písal, s prosbou o pomoc. Aspoň písomnú.
Som chalan, mám 16 rokov, otec mi zomrel keď som mal 9 rokov, sestra sa odsťahovala a mamina je pri svojom priateľovi 90% času. V rodine z ocinovej strany máme depresie, on, jeho otec a jeho starký to vyriešili samovraždov, celkom ma mrazí to že takéto myšlienky dostávam v mojom veku aj ja. Ostal som v byte sám, starám sa o seba, varím si, riadim si.. Nemám kamarátov, nezapadám do partie, nepijem, nefajčím, nefetujem, v škole mám čisté jednotky, chodievam do posilky, bavia ma motorky.. Som neskutočný extrovert a táto samota ma ničí. Nikdy som nebol v takom stave ako som dnes. Skutočne neviem čo robiť, a ničí ma to, ubíja a zabíja.
V škole mám kamarátov celkom dosť, v kolektíve ma majú radi pretože ako som povedal som extrovert. A samota mi dobre nerobí. Zo začiatku som s tým problém nemal, ale poslednú dobu mi to už prerastá cez hlavu. Všetci ľudia ktorí ma poznajú by na mňa depresie ani nič podobné nepovedali pretože v spoločnosti som vtipný, usmievavý a vyrovnaný človek.. Ale žiaľ tomu tak nie je..

klaudusinka

- keď ťažko je radiť, keď sme sa niektorí v takejto situácii v živote neocitli, že nevieme aké to je a ja verím, že nie je jednoduché sa z toho dostať, to mi je jasné, je dobré ak sa nájdu vôkol nejaký ľudia, čo majú radi a chcú pomôcť -

jaroslavica

treba ist za mamou, povedat jej o tom, ze mas taketo myslienky. myslim, ze jej to nebude jedno, nech ta vezme k nejaku terapeutovi

Trulkocct

Poznám jedného pedofíla otec sa mu obesil keď mal 9 vokou.Nikto ho nechce každý sa ho stráni, nemá problém znásilňovať zabíjať kradnúť má vyše 50 vokou nevie sa zamestnať má podpriemerné IQ je hlúpy a škaredý spáva s matkou ničiť autobusy cudzí majetok bodať ľudí s nožom je jeho špecialita, v živote nič nedokázal a zo strachu ani nevychádza z domu.Medzi obyvateľmi rád vyvoláva konflikty. Má na prokuratúre veľmi škaredý záznam. Jeho matka ho má plné zuby a je z neho total zničená voláva k sebe chlapcov a púšťa im video že je to hnus.Je úchylný tučný a chorý.Pod hrozbou násilia a bitia sa domáha sexuálneho potešenia. A jeho matka zdravotná sestra sa hambí pre neho vyhľadať odbornú pomoc.Otázka znie načo takáto škodná vôbec existuje.

Trulkocct

Kamarát je ten čo ťa pobodá nožom ďakujem za pomoc kamarát...Dúfam že sa cítiš dobre a že si šťastný.Tvoja dobrota je na mieste...Želám ti skoré uzdravenie kamarát...istotne máš veľa kamarátov a ide z teba samá dobrota...Tvoj otec a mama sú na teba hrdý...Ďakujú ti že pomáha ľuďom... Veľa šťastia.

dandiena

Podľa mňa takéto depresie sú úplne na mieste, keď je človek sám... treba si nájsť nejakých kamarátov alebo kamarátky, ktoré ti budú pomáhať aby si takéto depresie nemal...