26 a stále sama

Príspevok v téme: 26 a stále sama
prezuvka

26 a stále sama je to normálne? žijem len prácou, vlastne už dvoma, zabíjam ten voľný čas.... kamarátky? Žiadne. Len z práce. A keď som sa aj pokúšala ich volať von, nič z toho. Každá má buď svojho chalana, rodinu a decká alebo najlepšiu kamošku. Ďalšia mi zas vraví že ona je žiarlivá a nedopustila by aby sa s jej kamoškou niekto okrem nej ešte bavil. Zoznamky? pre mna blbosť a stráta času. Načo mi je niekto kto je na internete macher a v reale nevie vykoktať 1 vetu. Proste celý môj život sa točí len okolo práce. Mám ušetrené peniažky no nemaju pre mňa zmysel, nemám ich s kým zdieľať.

DoktorExitus

:D :D :D a tak ked už nam to konverzovanie tak dobre ide tak škoda to skončiť nie? A aspon bude mať dosť prispevkov tema aj keď už ju asi nikto ani čitáť nebude :D

DoktorExitus

Ja som kukal Housa ten ma bavil, ine lekarske ani tak nie.
No to skôr sa len potrebuju vyžalovať a to im stačí.

Hhah

No ja furt pozerám lekárske seriály. Každodenne teraz chodia. ..

Tu často ľudia založia tému a potom neodpíšu, tak ja im ani nepíšem. ..

DoktorExitus

No veďprávea jekopecinýchaktivítlepšíchako telka:))
No len keď nikoho nemá tak sa snaží pracovať aby samotu necítila. Ale lepšie by bolo nejake koníčky. Mala by prezradiť čo ju baví a zaujíma.

Hhah

No hej, tak umelo dotvárané sú, ale nepresvedčí to moc. ... A tak vlastne, ako dobre :D, najlepšia realita je tá skutočná realita. ..

...

Veru z roboty do roboty, to nie je moc dobré.

silvusiq

Nie je možnosť, že by si mala len jednu prácu? Aby si mala trošku čas aj na nejakých ľudí okolo seba a tiež aj na seba? Takto sa nedá dlho fungovať

DoktorExitus

V poslednom čase sa skoro anineoplatí zapínať telku,buďje tamniečo zo slovenskej produkcie alebo D-ečkový film na ktorý dávajú mesiac dopredu uputavky ako na nejaký velkofilm:))