Chcel by som dlhsie vydrzat...-sex

Príspevok v téme: Chcel by som dlhsie vydrzat...-sex
vito

Ahojte, mam taky problem, ze pri sexe nevydrzim tak dlho ako by som chcel(sme chceli). Totiz sa spravim po chvily, lebo byvam tak rozvruseny sjej krasou. Po druhy krat je to uz lepsie (asi hodinka), ale stava sa, ze jej prejde chut kym sa my druhy krat postavy. A tak sa citim trosku trapne, nadarmo si robim 5-10 min. prestavky (pada kondom), ale po par vsuvnuti, sam mi chce striekat. Mame sex mesiac, myslel som ze sa to zlepsi po case.., no stale ma strasne vzrusuje...
Mohli by ste poradit, nejake triky, nepoznate aby som dlhsie vydrzal, aby som mohol statocne dokoncit?!

libor falusnik

Niekto tu hovori,ze je malo,ked vydrzi 5 minut.Co by si povedal na to,keby si vydrzal len 15 sekund?Co ma taky clovek z toho?Vsak ani nezasune a uz strieka ako divy.A na druhy krat mozno 30 sekund.Kedy sa dostanem aspon na 10 minut?V 50 tke?

stanley3

tak mne minule prietelka zacala klest otazky typu:milacik,kedy budete kopat zemiaky,kto vsetko pride a tak...
ja s tym mam tiwz probl.chcel by som to nejako ovlada,ale ono to ovlada mna...co uz.asi to bude fakt tym trenigom..pa

xxl

ja som mal ten problem ties,nevidrzal som velmi dlho ale jedneho dna bol na nocnom stoliku polozeny casopis a ja som pri tom speloval slova po v anglictine.Vydrzal som ako dlho som chcel,ma to vsak jednu chybu,teraz uz viem spelovat perfekt a problem je tu zas.

killy

daj si tieto veci
obrovský stres
jedz kapustu
nájdi si skvelé hobby
partnerka nech chodí v teplákoch, trocha si vypi a bude to.
A žarty bokom

vito

Dakujem za reakcie.., minule som si dal par piv na koncerte.., bolo to lepsie.., skoda ze sa to neda praktizovat vzdy..

nikaaa

moj priatel tiez nevydrzi nejak extra dlho, ale minule pri tom ze vraj myslel na periodicku tabulku chem, prvkov a vydrzal takmer hodinu=))))tusim zacnem mat rada chemiu

kavenka

to po mesiaci nebude len tak to isto časom a treningom...alebo ked budete mať isť na to nech ťa pred tým spraví rukou a možno potom vydržíš dlhšie(vlastná skúsenosť)...veľa šťastia:-)))