Chcel by som dlhsie vydrzat...-sex

Príspevok v téme: Chcel by som dlhsie vydrzat...-sex
vito

Ahojte, mam taky problem, ze pri sexe nevydrzim tak dlho ako by som chcel(sme chceli). Totiz sa spravim po chvily, lebo byvam tak rozvruseny sjej krasou. Po druhy krat je to uz lepsie (asi hodinka), ale stava sa, ze jej prejde chut kym sa my druhy krat postavy. A tak sa citim trosku trapne, nadarmo si robim 5-10 min. prestavky (pada kondom), ale po par vsuvnuti, sam mi chce striekat. Mame sex mesiac, myslel som ze sa to zlepsi po case.., no stale ma strasne vzrusuje...
Mohli by ste poradit, nejake triky, nepoznate aby som dlhsie vydrzal, aby som mohol statocne dokoncit?!

popo

ako nehnevajte sa na mna ale ty co tu odporucate masticky ci gely alebo podobne veci na znecitlivenie penisu napadlo vas ze to ma taky isty ucinok aj pre zenu tak ze ju tak usto znecitlivite zo svojim natretim chobotom takze zo sexu mate obydvaja velko nic

nabijač

mládenci ved 5-10 minút je priemer.ked som mal 20 tak som striekal podvoch minútach ani som nevytahoval a trtkal dalej ani mi neklesol ale to už vydržal pol hodinu.po 10 minutach stá ztál znova ked mi ho začala honit ale to som už nestiekol mohol som ju trtkat dokedy chcela alebo vládala

jake

ahojte ja mam taki problem ze vydrzim asi max 10 min mavame s partnerkou asi kazdy tyzden sex velmi je sexi a ja chcem ju uspokoit ale uz po chvili to na mna ide a ona mi povie este nie vydrz este ale ja uz nedokazem a mam potom pocit ze je sklamana ze som len vydrzal tak 10 min co mam robit aby som ju uspokojil ani sa este neurobila pri mne jak sme mali sex pomozte mi nechcem ju stratit lebo mam pocit ze si najde ineho kvoli tomu ze mam slabu vydrz

EnriQue223

Ja osobne by som povedal jedine to, že čo sa týka toho myslenia na tie zemiaky a rôzne veci okolo toho je úplne na nič..ako tu už bolo povedané keď mam styk tak si ho chcem užiť a nie myslieť na zemiaky a žrať kapustu.Ja osobne by som poradil jednoznačne MASTURBÁCIU .... to pomáha zaručene....viem z vlastnej skúsenosti....je to tak.Človek si zvykne na ten pocit a už to potom pôjde a vy si možte užívať plnohodnotný sex so svojou drahou polovičkou a zároveň aj vydržať dlho..Podľa mňa neexistujú žiadne zaručené metódy ako vydržať dlhšie a bodka.Každý to cíti ináč,každý to prežíva ináč...Tak Prajem chalani Veľa úspechov ;)

ovecka83

trénuj doma....masturbáciou...a výsledky sa dostavia (mali by) ale šak si nájdi ako to riešiť na webe..je tam dostatok info napr.:www.sexualne.cz

jeeej

No moj priatel mal tento isty problem, nevydrzal ani prt...dokonca, len ked som mu sla robit oral,tak ledva som si ho dalaa do pusy, uz bol hotovy....no ale zacali sme oral praktikovat castejsie.....hocikedy ked sme boli doma a dalo sa....a vydrz sa zvysuje...a pri sexe tiez dlho nevydrzi...ale pomaha ked mu najskor urobim oral a potom ideme na suloz..neni to sice hodina, ale z 5min. ako tobolo na zaciatku mozno pred mesiacom je teraz 15minut...a to je celkom fajn pokrok....ale to fakt ze fajka kazdy den...a sex kazdy druhy...samozrejme cest vynimkam...
vela stastiaa :-)

SatyR

podobnym ludom co radia alkohol kondomy s necitlivejucim gelom mysliet na zemiaky a jest kaustu chcem len odkazat aby sem ani nepisali... To uz mozes potom holku rovno robit flasou od piva (alkohol) vibratorom (kondomy s necitlivejucim gelom) uhorkou (polnohospodaske myslienky pri sexe) ja mam vydrz asi strednu a aj tak by som chcel mat dlhu... kto nie vsak? Ale take rady ze ked sa ozeriem ako svina alebo nebudem citit vtaka... alebo mam mysliet na hovna... Take rady si nahajte... ten kto chce vydrzat dlhsie si to chce dlhsie uzit a asi hlavne aby si to uzili obaja a nie mysliet na nieco ine (ako tycka ktoru videl pred podnikom v piatok vecer alebo idealne mysliet na tycku co videl tesne pred prichodom domov byt pri tom ozraty pozerat sa na periodicku tabulku prvkov a spellovat celym nazvom prvky) alebo dokonca len si odkrutit svoju povinnost ako vibrator a spravit zensku len aby si nenasla ineho... V skratke ak niekto chce radit nech radi normalne veci a nie tieto sracky ps.: nechcel som odsudit vsetky prispevky ale chcem sa len pokusit poucit dalsich ludi nech radsej pisu nejake normalnejsie veci ako ta sprcha aj ked to som neskusal ale je to normalnejsia rada (za predpokladu ze by to fugovalo sa clovek osviezi a cisty hlava+telo si uzije)

halabala

no takze...(gramatika bokom)...podla mna mysliet na nejake blbosti s kopanim zemiakov je na nic...predsa ked sulozim tak si to chcem uzit a nie rozmyslat nad zemiakmy...takze doporucujem kondomy durex performa a pred tim nez pojdete sulozit nech vam to partnerka urobi rukou alebo pusou...budete mat stoho dobry pozitok a ju potom mozete obdarit dlhym sexom a medzitym kym vam bude znova stupat postarajte sa oralne vy o nu...