Chcel by som dlhsie vydrzat...-sex

Príspevok v téme: Chcel by som dlhsie vydrzat...-sex
vito

Ahojte, mam taky problem, ze pri sexe nevydrzim tak dlho ako by som chcel(sme chceli). Totiz sa spravim po chvily, lebo byvam tak rozvruseny sjej krasou. Po druhy krat je to uz lepsie (asi hodinka), ale stava sa, ze jej prejde chut kym sa my druhy krat postavy. A tak sa citim trosku trapne, nadarmo si robim 5-10 min. prestavky (pada kondom), ale po par vsuvnuti, sam mi chce striekat. Mame sex mesiac, myslel som ze sa to zlepsi po case.., no stale ma strasne vzrusuje...
Mohli by ste poradit, nejake triky, nepoznate aby som dlhsie vydrzal, aby som mohol statocne dokoncit?!

choco_milka

Slipo: viaceri tu radia kondomy s necitlivejucim gelom,tak skus tie. Napr Durex Performa Delay. Daj si do google

Slipo

Dobry den ja volam sa mato a mam taky isty problem ako to mam oddialit ked mam taku fit holku to sa neda ale cem mat plnohodnotny sex nie len chwilkowy poradte mi prosim dako

sexuolog

tak su aj kruzky co kupis v sexsope mysly na nieco ine nato musis prist sam vela ludi ma taky problem casom sa to ustaly no stress :SD

meggy10

ahoj nejde tu aj tak o pravidelny sex, ale v sexshope predavaju vibracny kruzok velmi pevny ktory ti stlaci masaker penis stoji 13€ aj ked sa spravis bude ti stat dalej lebo nedojde k prekrveniu, predavaju aj kondomy ktore ti znecitliveju penis a taktiez predavaju aj taku mast maju aj olej, potries si nim, pockas chvilku a vydrzis! skus to!