Liecba atopickeho ekzemu?

Jitka1970

Snad by ste mohla požádat o pomoc pani Albertovou. Moje rodina s ní má skvělé skušenosti. Vyléčila mého otce z artritidy. Pokuď vím, je ochotna poradit i přes internet. Zvláště když kojíte je lépe obrátit se na odborníka aby ste snad něco neskazila.

Kristynk_a

O pestreci som počula aj ja, mne sice ekzém nesúvisí s pečeňou, skor s alergiami - mám sennú nádchu a alergiu na pele ale prečistenie organizmu určite neublíži. A celková zmena životosprávy

ashka

Mne pri ekzeme pomaha konopna mast a konopny olej, aj vnutorne. A bolo mi poradene, ze ekzem suvisi s pecenou, tu treba precistit. Pred mesi. som zacala uzivat pestrec mariansky, priamo drvene semena, rano a vecer za lyzicku do vody a musim povedat, ze je to ovela,ovela lepsie. Je aj pestrecovy/bodliakovy olej, ale semena su vraj ucinnejsie, konkretne tieot mi boli odporucene: -odkaz odstránený-

Minniemouse

Mne pomáhali kúpele s morskou soľou. More je na ekzémy nejlepší liek a keď sa nedá ísť k moru, je treba priniesť si more domov :-)

simona123

Skúste Local cream od Protopan. Neverila som ale pokožku mám po ňom krásne vláčnu, žiadne presušené miesta, žiadne škaredé fľaky či svrbenie. Viac informácií sa môžete dočítať na www.protopan.sk

Sona345

Mne pomáhajú domáce kúpele s pridaním morskej soli. Morská voda má veľmi dobré účinky pri liečbe ekzémov a takto si ho možete priniesť domov

Baborka

Mne pri kojení veľmi pomohlo na zlepšenie atopického ekzému doplnenie vitamínov. Pro kojení predsa len všetko odovzdávame miminku a telo sa možno bráni. Na upokojenie fľakov na pokožke mi pomohlo prikladanie vrecúšiek čierneho čaju. A samozrejme pravidelné premasťovanie pokožky, to ani miminku neublíži