Liecba atopickeho ekzemu?

anička

Môj syn/ dnes už 17-ročný/ bol do 3 rokov úplne zdravý, lekára poznal len v prípade očkovania a prev. prehliadok. Od 3 rokov mu začal postupne vznikať ekzém. Kožné vyš. znel atop. ekzém. Hneď nám zakázali pomaranče, grepy, čokoládu, granko. prikázali zrušiť koberce, deky, perie. Bola som z toho šokovaná, nechcela som tomu veriť, že zo zdravého dieťaťa mám takého maroda. Preto som sa radila s viacerými lekármi. Náhodou som sa dozvedela o jednom lekárovi, ktorý mi poradil, že synovi mám dávať to na čo má chuť. Prestala som chodiť na vyš., dokonca ani jeho pediater dodnes nevie, že niekedy mal takéto problémy. Začala som ho kúpať vo vani s pridaním morskej soli, robili sme zábaly s bahnom z Mrtvého mora, vitamíny, modrá indulona po kúpeli. A asi od 11 rokov ani náznak po ekzému. A dnes je výber rôznych prír. produktov omnoho väčší, dôl. je ale prečistenie organizmu, pretože ekzém je len prejav nejakej vnút. choroby. Zdravá výživa, zdravá výživa...

medusa

Zaujali ma vaše príspevky.Nedá mi nreagovať,lebo môj sused Maťko má teraz 17 rokov, od malička trpel atop.ekzémom a jeho mamina nebola vôbec prístupná niečomu, čo len trochu dýchalo alternatívnou medicínou alebo bylinkami. Nakoniec sa mi podarilo presvedčiť ju, a môžem vám povedať,že je veľmi rada a myslím ,že aj jej syn, že to vôbec skúsili.Začali používať veľmi kvalitné doplnky výživy a samozrejme kožu ošetrovali 100% čistými a dermatologicky testovanými výrobkami!!!Ak sa chcete tohto problému zbaviť alebo aspoň eliminovať nežiadúce príznaky, ozvite sa.Vyžaduje si to ale trpezlivosť to mi verte.

charlie

nám sa podarilo atopický ekzem zničiť modrou indulonov ke´d mal syn 10 mesiacov. teraz má 11 rokov.pred natieraním ekzem.miesta indulonov sme natierali aj kortik.masťami,ale po čase sa nám ekzém objavil opäť. môžte vyskúšať,nepokazíte tým nič.len musíte byť trpezlivá a často miesto natierať. výsledok sa určite dostaví.poradila som to už niekoľkým mamičkám a vždy to pomohlo.

maik

Vsetkých Vás zdravím,
som novo zaregistrovaný, prečital som si Vaše problemy. Mnohe z tych veci, ktoré spomínete pomáhaju, väčšinou dočasne, na nejaký čas. Atop.ekzem je možne uspešne liečiť doplnkom výživy, ktorý sa použiva vnútorne - pije sa a gelom sa potieraju postihnute miesta.
z praxe sú veľmi dobré výsledky. Nakoľko produkt je nem.spoločnosti, nemôžem robiť ver.reklamu. Kto budete mať zaujem, nech sa páči ozvať. Majte sa pekne.

maik

kra

betkova, vies kazda pokozka je individualna a co sa tyka ekzemu chce to svedomitost a dlhsie pouzivanie, mne svrbenie ustupilo po par dnoch a vies ked mas cely zivot ekzem a kydas si na to maste je to urcite lepsie toto v spreji a nemastne kazit pokozku kortikoidmi, hnusnymi mastnymi kremami to je horsie ako skusat. Vydrz a uvidis, uz len to mas pozitivne ze sa ti to ukludni. A uvedom si ze to ze to pouzivas mozno raz za den je malo. Mne bolo poradene davat si to vzdy aj ked si umyjem ruky nech je to tam stale. Poznam cloveka ktorý ma psoriazu a chvali si tuto salcuru no nema slov. A psoriaza je horsia ako nas ekzem. MOJ NAZOR

betkova

Kra, dakujem za radu. Skusam stvrty den Salcuru,ale zatial badam len take chvilkove ukludnenie, ale vyrazne zlepsenie nie. Mozem sa ta spytat po akej dlhej dobe sa ti ekzem zlepsil?

aťa

Zdravím,mne počas tehotenstva najprv zčervenali dlane a par mes.po narodení syna sa mi začali robiť pupienky,ktoré mám po 11 mes. s časti aj na prstoch a na velkom palci na nohe.Počas dojčenia mi kožná nedala nič-pretože na to vraj nič nieje.Pred mes. mi predpísala mastičku Liposan,ktorý mi vôbec nepomaha-prave naopak.Tiež beriem Aerius a Denerel.Vraj to rokmi prejde-TAK Ďakujem!!!
Tiež sa chcem toho zbaviť,ale ako?????

kra

Neviem ci si si citala aj ine prispevky, ja mam tiez ekzem a trosku som patrala a dost ludi tu odporuca salcuru. Ja mam intensive od salcury a mne sa to radikalne zlepsilo. tak to je moja rada.pa