Dieta vo vyssom veku - nezodpovednost?

upozornenie

Vidis, ak by ta nemali, mozno by sa o mamu nemal kto postarat. Cize je dobre, ze si ta nechali. Alebo si radsej chcela, aby na tebe vykonali interupciu?

Damaapravda

CHCEM VAM POVEDAT AKO DIETA STARYCH RODICOU ZE AUTORKA TEMY MA PRAVDU. NA VLASTEJ KOZI SOM ZISTILA ZE TO JE NANIC.KED SOM BOLA SKOLACKA PUBERTACKA TAK SOM SA HANBILA KED PRISLI RODICIA ZA MNOU A SPOLUZIACI SA MA PYTALI CI JE TO MOJA BABKA A DEDO ..BOLO TO PRE MNA STRASNE!
A NA STREDNEJ UZ ZACALI MAT ZDRAVOTNE PROBLEMY TAKZE ZIADNA MLADOST .
KED SOM SA VYDALA A MALA DVE MALE DETI TAK MAMA TAK VAZNE OCHORELA ZE SOM SA MUSELA STARAT O DETI A ESTE AJ O NU.
ZAVIDELA SOM ROVESNICKAM AKO IM MLADE MAMY POMAHAJU A SOM BOLA AKO PRIZRAK VYCERPANA AJ Z DETI AJ RODICOV

Z VLASTEJ SKUSENOSTI NIE JE TO DOBRE
POTOM TYM TRPIA LEN DETI

ukulele

Je to dospela svojpravna zena, snad si nebude od teba pytat povolenie ci moze mat v takom veku decko?
Staraj sa o svoj zivot a neries druhych ako typicka unudena slovenska zena!

Guga13

Tak a ešte nespím, ale mam zhasnute.ostatne deti majú starých rodičov, ktorí sa im venujem, ja už babku a dedka nezaujíma, lebo sú starí. S ostatnými deťmi sa chodia rodičia lyžovať, korčuľovať a sánkovať. Na to korčuľovanie, idem s kamarátkami, ich rodičia sú tam s nami, ale moji rodičia nie. Ja chcem mat deti co najskôr, aby som na ne nebola unavená. Dobru noc.

Rhea

.. A co je na tom, ked dieta bude mat 13 rokov a ona 60? To uz je akože clovek na odstrel? Teraz 60 rocni ludia su niekde uplne inde nez predosle generacie, myslím klasicku strednu triedu.. Ale vlastne sa mi to ani nechce rozoberať, suhlasim so vsetkymi diskutujucimi..

Anonym222

Nieje to nezodpovedne jasom od malička chora a mam dve deti. A to mam 23rokou. Tak si myslim žeje to v poriadku mat aj vo višom veku dieta každy ma nato pravo

Rebeka80

No áno svojim spôsobom je to nezodpovednosť,ale vieš o tom,že zomierajú aj mladí ľudia?Dnes veľmi veľa či už pri haváriách, chorobách atď.Vies o tom?