Dieta vo vyssom veku - nezodpovednost?

ivcaP

47 rokov je uz dost vysoky vek na to, aby sa clovek staral o male dieta. Uz ten clovek az tak moc nevladze, je viacej nervozny a vsetko si to odskace iba to dieta. Podla mna je to nezodpovednost!

Elizabet22

Suhlasim s tebou, aj mne to pride nezodpovedne lebo to dieta potom ostane same, ak sa nahodou nieco stane rodicom skor. Aj ked niektori aj takyto ludia tu starostlivost zvladaju bravurne, no ja si to predstavit osobne neviem!

Nayko

Nechapem naco si uz starsi ludia robia deti - ved to maju uz ako vnucata , potom maju tie deti len so starymi problemy a starosti nie zivot mladeho cloveka ako si zasluzia

Anonym222

Ja korčulovať nemožem a to mam 23rokou. Unavena sa citim každy den a nevladzem vela veci naras to naozaj o veku nieje.

Guga13

moji rodičia sú síce starší a preto unavenejší ako asi iní rodičia, ktorí sa s deťmi chodia korčuľovať alebo lyžovať. Ale vždy sa ma snažia pochopiť a nikdy som sa za nich nehanbila. Mama mi vyčíta, že som divoška a asi jej vadí, že nie som pokojnejšia. Neviem, či by mi to hovorila, kebyže je mladšia.

teo

Starsi rodicia....... pritom na Slovensku je vela starych rodičov, teda prarodicov, ktori sa staraju o svojho vnuka ci vnucku. Nemali cas riesit svoj vek ked sa na to odhodlali, ale reagovali na vzniknutu situaciu. To by sa tie deti mali hanbit za to ze ich vychovaju stari rodicia miesto mladych? Alebo by sa im mali ich spoluziaci v triede vysmievat?

Anonym222

Tak aj u nas to tak bude no smutne žesi sa hanbila za rodičou. Jasom od mala chora a staram sa o svoje deti s poslednich sil. Lebo som tužila mat aspon dve deťicki. A dufam že oni ma nedaju ked budu večie do ustavu . Ale nenutim ich abi mi pomahali ked budu dospele. Ale bolo bi to nespravodlive si myslim.