Byt v kontakte s bývalou laskou,ci radsej nie?

Príspevok v téme: Byt v kontakte s bývalou laskou,ci radsej nie?
Thaya

Pred 2 rokmi som,po bolestnom rozchode, prezila pekny romanik s jednym muzom. Neslo o typicky vztah, skor milenecky,ale s velkym dusevnym prepojenim, take spriaznene duse,ktore si vsetko hovoria, denne su v kontakte, hoci len telefonicky,ci cez web. Nikdy ma nemiloval ako partnerku,aj mi to povedal,ze ma ma rad,vazi si ma,no neciti tam tu vasen,chtic. Delili nas stovky km,tak po case si nasiel vztah a medzi nami to, fyzicky, skoncilo. Uz sme sa prestali stretavat, aj ked sme sa stretli,tak len kava a letme objatie...v dusevnom prepojeni sme ostali napriek tomu..denne telefonaty, pisania a rozhovory o jeho novom vztahu a problemoch. No nedavam to. Chyba mi ako muz, neraz vybuchnem a spravam sa nervozne..chcela som ostat s nim v kontakte, neviem si zivot bez tohoto kontaktu predstavit,no zaroven ma to znicuje,lebo ja ho vnimam inac,nez on mna. Chybaju mi dotyky, bozky...rozmyslala som to ,bez slova ukončiť,vsade ho bloknut,no zaroven sa toho bojim. Poradte mi.

siruma

podľa mňa je to zbytočné trápenie pre teba, on už má proste svoju polovičku tak sa pokús aj ty si niekoho nájsť, uvidíš, že potom sa na to budeš pozerať úplne inak

Mintenker

Prerusit kontakt... inak ta to bude zožierať stale a svvoknes sa.. viem ocom hovorim , zistis ze Ti je lepsie sa netrapit az tak... ked vies ze to nema zmysel tak sa nato s prepacenim vyser

ahjajjaj

niektoré bývalé lásky majú tendencie sa neskôr stať veľmi dobrými priateľmi, ktorí si zavolajú, keď im v živote "horí" a ten druhý si ich vypočuje. To je, že to prepojenie predošlé musí byť prítomné u oboch. Jeden nesmie čakať na druhého, aby už preboha napísal, aby sa ozval, má to jednoducho prijímať, keď má niečo, nech sa ozve, keď máš niečo Ty, ozveš sa Ty. Keď je tam túžba, jaj, nech už napíše, nech zatelefonuje, tak radšej žiaden kontakt ako takýto. Lebo sa tým živí nádej, že bude inak.

1sandra

Urcite nie, minulost patri do minulosti...to je 100krat overeny fakt, i ked vynimka potvrdzuje pravidlo, no moc by som sa k tomu neupinala.