Byt v kontakte s bývalou laskou,ci radsej nie?

Príspevok v téme: Byt v kontakte s bývalou laskou,ci radsej nie?
Thaya

Pred 2 rokmi som,po bolestnom rozchode, prezila pekny romanik s jednym muzom. Neslo o typicky vztah, skor milenecky,ale s velkym dusevnym prepojenim, take spriaznene duse,ktore si vsetko hovoria, denne su v kontakte, hoci len telefonicky,ci cez web. Nikdy ma nemiloval ako partnerku,aj mi to povedal,ze ma ma rad,vazi si ma,no neciti tam tu vasen,chtic. Delili nas stovky km,tak po case si nasiel vztah a medzi nami to, fyzicky, skoncilo. Uz sme sa prestali stretavat, aj ked sme sa stretli,tak len kava a letme objatie...v dusevnom prepojeni sme ostali napriek tomu..denne telefonaty, pisania a rozhovory o jeho novom vztahu a problemoch. No nedavam to. Chyba mi ako muz, neraz vybuchnem a spravam sa nervozne..chcela som ostat s nim v kontakte, neviem si zivot bez tohoto kontaktu predstavit,no zaroven ma to znicuje,lebo ja ho vnimam inac,nez on mna. Chybaju mi dotyky, bozky...rozmyslala som to ,bez slova ukončiť,vsade ho bloknut,no zaroven sa toho bojim. Poradte mi.

Jany223

Korcula, ty individum blbe, co sa navazas do ludi? On ju obalamutil,zneuzil. Ze ona nevie zabudnut a povzniest sa nad to, nie je jej chyba,ale jeho, ze nema tolko charakteru a neprerusi s nou kontakt. Ona to,trebars nedokaze. Si ubohe, neempaticke monstrum, mali by ti zakazat komentovat. Hanbi sa tam, kde si. Asi si stara, zatrpknuta " korcula".

Korcula

Vypadni z toho vztahu. Nemas tam co robit!!!
On je nesvojpravny blbecek, ze potrebuje svoju partnerku ohovarat pred niekym inym? Radit sa? Co mu ty asi dobre poradis? Ides proti nemu, jeho stastiu, vztahu, partnerke, ci chces, ci nechces, zo sebeckych dovodov. On nedokaze riesit problemy vo svojom vztahu? A so svojou partnerkou? Robis rozbroje medzi nimi, narusas ich vztah. Jeho partnerka ani netusi, co sa deje, ake nazory mu vtlkas do hlavy a ten chmulo si mysli, ze ako mu strasne pomahas, ako mu dobre chces. Neznasam taketo kretenky. Este sa pytaj, ci mas prerusit kontakt. Ten mal hlavne prerusit on, ked si nasiel vztah a nie do neho tahat taketo...nechci vediet ako by som ta nazvala. Nikdy ta nemiloval, povedal ti to otvorene. Tak ake dusevne suznenie? Lieky beries inak?

pettroneta

Bowling - stava sa to casto, ale nemusi sa tak stat. Ten muz je zrazu bez vztahu a tato kamoska hó chce, tak preco sí nezavazne nezasexovat, ked moze?

Kin

Podľa mňa by sa k nej nevrátil načo. Iba plané nádeje to možno vzbudí.

A čo možno keby si mu povedala, že s ním už nechceš byť v dennom kontakte nakoľko má priateľku a tým pádom je nevhodné sa s ním rozprávať takto oduševnene každý deň. Je to nefér voči jeho priateľke ako z Tvojej strany, tak aj z jeho.

pettroneta

On Ťa berie ako kamošku, ale pre Teba je on láskou. Prerušenie kontakt. Je možné, že po rozchode s aktuálnou sa k Tebe vráti a celé Ti to bude viac ubližovať ako prispievať. Takéto vzťahy maju ten druhy rozchod veľmi bolestivý.

kotva

určite prerušiť kontakt, lebo to už nie je úprimné priateľstvo...tebe to ubližuje, ale tváriš sa ako kamoška, keď ti hovorí o tej druhej a pritom mu to ani nepraješ a zle sa ti to počúva...tak na čo je to dobré? priateľstvo s výhodami alebo teda vzťahy, keď ide len o to jedno zvyčajne vyhovuje skôr mužom ako ženám...máloktorá to vie brať len tak povrchne

bodkociarka

Typicke ked ide len o vztah s vyhodami
Zena sa zamiluje ale muz danu zenu beri len na wecualne hratky a tak to potom skonci.
On si uziva s inou a jej ostanu oci pre plac..