Drza predavacka v obchode

Príspevok v téme: Drza predavacka v obchode
drzana

Stala sa mi taka vec. Bola som si kupovat topanky a vybrala som si dvoje. Nevedela som sa rozhodnut tak som si ich stale skusala dokola. Asi 15 min cca to vsetko trvalo. Dotycna asi videla, ze nepreda nakoniec ani jedny, tak sa otocila na mojho muza a s usklabkom mu povedala, no musite to mat s nou tazke. Obaja sme ostali normalne v soku. To je bezne, taketo drze predavacky na Slovensku? My to nepozname, zijeme v zahranici. Muz jej nestihol ani nic povedat lebo dotycna madam sa otocila na podpatku a urazene odisla. Kym bolo vidiet, ze si vyberiem tak milucka bola ako medik. Drzana hnusna. Ako by ste sa zachovali, nechali by ste to tak, alebo by ste si dali zavolat sefa? Uz ma vytacaju drzi ludia u nas doma!

Defcon

Nechapem naco tam musela byt predavacka. Zakaznik predsa povie , ze si chce vyskusat tamto a tamto v tych a tych velkostiach a dalej tam pri nom predavacka nemusi byt.... kupoval som v trencine outdoorove topanky planika za 130 eur, povedal som predavacovi, ze chcem z tych topanok desiny a o pol cisla mensie na vyskusanie a z druhych tiez tie velkosti. On mi ich doniesol a ja som skusal z tych 4 parov azda polhodiny. Predavac sa nestaral a robil si svoje. Nakoniec som ho zavolal, zbalili sme ich a jedny som kupil. Zero stres

Naty93Hvolkova

Áno, tu na Slovensku je to úplne normálne! Predavačka ti povie, ako ti všetko sedí (aj keď ty v tom vyzeráš ako slon) len aby predala. Máloktoré predavačky sú ozaj milé a vedia poradiť. Len vieš, to tie ženy musí aj baviť. Akonáhle ich takáto práce nebaví, tak je to cítiť a takto to dopadne.

zena

Každé povolanie má svoje pre aj proti, ale to neznamená, že do práce máme prenášať svoje osobné problémy a naopak. Máme sa správať ako profesionáli, čo táto predavačka nebola. Platí totiž nepísané pravidlo: "Náš zákazník, náš pán!".
Ak by som bola majiteľka, dostala by výpoveď, ak by som bola na tvojom mieste, zalepila by som jej, aj manžel (sme jazykovo zdatní), obula sa a okamžite z odchodu odkráčala, aj keby to boli jediné topánky na svete - ak by ma to urazilo.
Ja mám opačnú skúsenosť. Nedávno som bola na služobke na juhu Slovenska a s kolegyňou sme si odskočili do jedného obchodu. Za kasou sedela pani, ktorá každého zákazníka najskôr pozdravila, slušne s ním komunikovala, popriala pekný deň v jeho jazyku a my sme boli prvé, ktoré jej z toho dlhého šóru odzdravili, poďakovali a ten pekný deň tiež popriali. Úsmev a oči prezradili "prekvapkanie", aj vďačnosť.

Brokolicka

Hej, je to tu normalne. Tu sa strasne vela ludi hra na mega dolezitych, najma teda zeny. V roznych profesiach. Aj predavacky. Bud je zduta a nasrata na cely svet, alebo sa tvari, ze ju mega otravujes, ked nieco chces, lebo ona musi, cuduj sa svete, predavat, alebo je niekde zalezena, ked ju potrebujes, alebo sa tak doriadila a pomylila si pracu predavacky so slecnou na vypadovke a dobre, ze ti muza nepretiahne rovno pred tebou, lebo chce proviziu z predaja. Najst milu, ochotnu predavacku je ako hladat ihlu v kope sena, ale najdu sa, ako vo vsetkych profesiach. To, ze ona ma po par hodinach toho plne zuby je fakt slaba vyhovorka. Znamena to, ze svoju pracu nezvlada, lebo keby taky robotnik po par hodinach povedal, ze nevladze a lahol si, bolo by to to iste. Na Slovensku mnohi nepochopili o com je zamestnanie, ako sa v nom maju spravat a co je ich napln prace. Skoda je, ze ludia, ktori ano a dobre robia svoju pracu, taki sa k nej ani nedostanu, alebo rychlo koncia.

Katua

Mne sa raz stalo ze som vstupila do jedneho obchodu a mali tam pekne damske oblecenie.Este som sa ani poriadne nepoobzerala a predavacka na mna vytiahla: Tento obchod s oblecenim je len pre stihle dievcata.Ty kokos tak som sa urazila a nevedela sa spamatat rychlo som odtial odisla.Niektore predavacky su fakt pi.e.

Piojina

Och, emigrantka, len tak pre začiatok- nemáš moju úctu a rešpekt, si len odpad. A nie, moja milá emigrantka, všetky predavačky tu veru takéto nie sú. Ale to by si tu musela žiť, aby si to vedela. Takže sa pakuj pekne tam, kam si emigrovala a nedýchaj nám tu vzduch.

mato985

Vieš keď ti tam denne príde 50 ľudí skúšať x párov topánok rôznych čísel, beháš hore dole po sklade, nakoniec si nič nevyberie a ešte ti urazené povie že tu máte všetko drahé akoby za to mohli tie predavačky, tak by si ich najradšej poslal vieš kam