Drza predavacka v obchode

Príspevok v téme: Drza predavacka v obchode
drzana

Stala sa mi taka vec. Bola som si kupovat topanky a vybrala som si dvoje. Nevedela som sa rozhodnut tak som si ich stale skusala dokola. Asi 15 min cca to vsetko trvalo. Dotycna asi videla, ze nepreda nakoniec ani jedny, tak sa otocila na mojho muza a s usklabkom mu povedala, no musite to mat s nou tazke. Obaja sme ostali normalne v soku. To je bezne, taketo drze predavacky na Slovensku? My to nepozname, zijeme v zahranici. Muz jej nestihol ani nic povedat lebo dotycna madam sa otocila na podpatku a urazene odisla. Kym bolo vidiet, ze si vyberiem tak milucka bola ako medik. Drzana hnusna. Ako by ste sa zachovali, nechali by ste to tak, alebo by ste si dali zavolat sefa? Uz ma vytacaju drzi ludia u nas doma!

pMucholapka

Ber to tak, že sa prihovorila tvojmu manželovi, čiže mu nepriamo dala kompliment, že je fešák a že sa mu čuduje, že je s tebou, že už dávno byť nemal a že mal byť asi skôr s ňou, lebo ona si ho viac zaslúži ako ty, lebo ona má lepšiu postavu a stará sa o seba viac ako ty. O to išlo v tejto celej motanici. A navyše bola na teba naštvaná, že si ho nenechala ani na jednu minútku samého v shop-e, aby mu mohla dať na bločku napísané tel. číslo na seba.

zakaznik44

Robia si reklamu
Tam kde sa k zakaznikom predajcovia spravaju neuctivo viac zakaznik nepride a predajcovi klesnu trzby a zisk.
Jeho chyba ked sa nevie spravat uctivo.
Mnohi sa dnes neriadia heslom Nas zakaznik nas pan.
Skor nas zakaznik obslus sa sam ..
Strati trzby moze to zabalit
Kto chce kam pomoz mu tam ..
Osobne sa stretavam s drzostou ani nie tak v butikoch ako v predajnych retazcoch cize v nakupnych centrach

Predav2

Nechápem... Robila som predavačku, ale nikdy som sa k zákazníkom zle nesprávala. Aj keď si nakoniec človek nič nekúpil a skúšal niekedy aj hodinu. Ja sama som pri nákupoch taka istá. Ak si nie som istá nejakou vecou tak ju skúšam a prezliekam ci prezuvam stále dookola. Ved ja si za tovar platím, tak snáď mám právo sa rozhodnúť, vyskúšať, poobzerať atď.. Vždy som sa držala heala: Naš zákazník, náš pán!! To bolo sväté pravidlo! Nechápem toto slovenské zmýšľanie, ak si z môjho butiku niekto niečo dlho skúša a nekúpi tak ho počastujem nadávkami, nepríjemným správaním, oplujem?? To kde sme?? Keď vám nejde biznis v butiku tak to nerobte ale začnite podnikať v niečom inom, totižto chyba môže byť veľakrát vo vás pani predavačky, že si zákazník nakoniec nič nekúpi....

12no neviem12

Zijem tiez v zahranici a milsi ludia tu teda niesu. Vlastne som bola prekvapena ako este beru ludia na Slovensku ohlad ked som sa tam po dlhsej dobe ukazala. Asi to bude vacsimi mestami, tam su fakt ludia hrozni celkovo.

anria 44

dokonca si pamatam aj jednu prihodu ked som pracovala z majitelkou butiku ,den predtym sa 3 hodiny venovala jednej pani ktora si zobrala 4 veci asi za 350€ ..na druhy den pani prisla ,ze chce veci vratit , ze sa jej nepacia doma na sebe ,majitelku butiku skoro porazilo , viem ,ze tej pani vytiahla 350€ . zobrala veci nazad a povedala jej ,ze ju uz nechce v obchode vidiet , ze nepotrebuje mat za zakaznicky take zeny ako je ona ... a najlepsi su aj ti co sa im po 2 rokoch nosenia veci nieco oderie a pridu to reklamovat ,ved za to dali 130€ tak to predsa musi byt nesmrtelne !

anria 44

no pracujem ako predavacka v butiku , a musim povedat , ze tiez ma vytaca ,ked pride niekto kto ide hodinu skusat veci a nic si nezoberie ,iba spekuluje ,a bohvie ci na tie veci vobec ma , jedna sa o drahy obchod , ja som v uzase s niektorych ludi , co maju v penazenke mozno 10€ .. ale pridu ako velke hviezdy , nechaju sa obskakovat a po hodine povedia ,dakujeme nevybrali sme si ,a pritom im polovica veci sadla ako uliatych ... lebo na ich postavach nemalo co NEsadnut .. vtedy mam na jazyku odporucit TERANOVU alebo GATE ! kde sa mozu dosytosti paprat a skusat ! a tiez nie som zrovna mila ,ked idu prec ....ludia su tiez pekne vychcani a robia vela veci aj schvalne ..chcu pomaly povyzliekat celu figurinu .. len asi aby sa citili ,ze predavacka ma obskakuje . a nakoniec dakujeme dovidenia - vtedy mam tiez chut taku zensku poslat do P - cloveka to nastve ,ked ma aj nejaku proviziu . z predaja ..a cely den ma takto clovek obskakovat niekoho kto kvazi ani nechce nic kupit iba ma asi chut skusat , a najviac milujem ,ked niekomu vsetko padne ako uliate ,clovek ukaze aj nemozne ,aj nastajluje . A mozem potvrdit ,ze su dni ked sa na cely den zhodne takato banda zien , a vecer 0 v kase ,za co nas este zamestnavatel nepochvali !! ano a budme mile predavacky :) som iba podotkla nieco zo zakulisia predavaciek ,preco sme niekedy nevrle :) pekny den -

butikova

Toto je bezne najmä v drahsi h obchodoch a butikoch ze ked vidia ze mas zaujem tak su milr a usluzne a ked nekupis tak s odporom a urazenostou sa na teba pozeraju.
Nezarobili tak vies ..koho by to tesilo?
Ale s takym spravanim som sa stretla uz aj v činakoch a obycajnych obchodoch.
Niektore predavacky ked vojdes si ta prezru akoby ta skenovali ocami a zhodnotia ci si bobec suca vojst do ich obchodu, ze ci splnas podmienky vyzorove vzhladom na ceny tovaru. Ak nesplnas ani nemaju zaujem sa ti venovat lebo niesi dostatocne cenovo oblecena.
Kozy vymlete namyslene pipky ..
Stazuj sa nech vie jej sef koho tam zamestnal !