Prosim o diskretnu radu nie kritiku!

Príspevok v téme: Prosim o diskretnu radu nie kritiku!
SnimNie

Urobila som hlupost a mala som nechraneny styk s muzom o ktoreho nemam zaujem planovat buducnost a slo len o jednorazovu zalezitost na podnet vybitia si sexualnej abstinencie.
Bolo to pred styrmi dnami. Teda v stvrtok. Menzes mam dostat buduci piatok-nedelu kedze mam 27 az 30 dnovy cyklus takze.
Kedze slo o nechraneny styk je riziko ze mozem otehotniet. Ale mam otazku. Sportujem, beham, posilnujem.
Ak by som zvysila intenzitu sportovania teraz, teda viac behala, posilnovala proste zvysila frekvenciu cviceni je doat velka pravdepodbonost ze sa mi nezadari otehotniet pripadne ze potratim vcas tzv co som citala ze takzvany zamlcany potrat kedy zena ani nezisti ze potratila lebo potrat nastal v prvych dnoch ci tyzdnoch tehotenstva a prebieha spolu s menzesom cize odlucuje sa sliznica maternice spolu so zarodkom.
Takze otazka znie, je mozne ak teraz budem intenzivne sportovat ze vcas sa zarodok neujme a potratim?
Viete logika he v tom, ze zeny ktore chcu dieta tak sa po planovanom nehranenom styku setria, chrania sa pred fyzickou namahou ..no ja budem robit opak aby som potratila vcas sama bez zasahu lekarov.
Moze to tak fungovat?
Prosim blbe poznamky a urazky ci vycitky si nechajte v inych temach ja stojim len za logickr nazory.
Dakujem

SofiaElla

ahjaj, to mi je jasné. Ale bude autorka múdrejšia, ak bude zisťovať svoje prípadné ne/tehotenstvo na fóre alebo sociálnej sieti?? (myslela som v tomto zmysle).

ahjajjaj

sofia ella: tehotenský test ak sa aplikuje ešte pred termínom menštruácie nemusí byť spoľahlivý. Takže jej ostáva len vyčkať.

SofiaElla

ahjaj - najlepšie pre autorku je, kúpiť si tehotenský test. Úprimne, vôbec tieto otázky (som tehotná?), nechápem.

ahjajjaj

sofia ella, ešte druhá vec je tá, že nemusí presne vedieť, kedy má plodné dni a ovuláciu. Zriedkakedy, ale predsa sa stáva, že sa menštruačný cyklus predĺži až na 38-42 dní. Pri klasickej dĺžke cyklu, keď mala ovuláciu, kedy máva väčšinou aj inokedy by nemala byť tehotná.