Prosim o diskretnu radu nie kritiku!

Príspevok v téme: Prosim o diskretnu radu nie kritiku!
SnimNie

Urobila som hlupost a mala som nechraneny styk s muzom o ktoreho nemam zaujem planovat buducnost a slo len o jednorazovu zalezitost na podnet vybitia si sexualnej abstinencie.
Bolo to pred styrmi dnami. Teda v stvrtok. Menzes mam dostat buduci piatok-nedelu kedze mam 27 az 30 dnovy cyklus takze.
Kedze slo o nechraneny styk je riziko ze mozem otehotniet. Ale mam otazku. Sportujem, beham, posilnujem.
Ak by som zvysila intenzitu sportovania teraz, teda viac behala, posilnovala proste zvysila frekvenciu cviceni je doat velka pravdepodbonost ze sa mi nezadari otehotniet pripadne ze potratim vcas tzv co som citala ze takzvany zamlcany potrat kedy zena ani nezisti ze potratila lebo potrat nastal v prvych dnoch ci tyzdnoch tehotenstva a prebieha spolu s menzesom cize odlucuje sa sliznica maternice spolu so zarodkom.
Takze otazka znie, je mozne ak teraz budem intenzivne sportovat ze vcas sa zarodok neujme a potratim?
Viete logika he v tom, ze zeny ktore chcu dieta tak sa po planovanom nehranenom styku setria, chrania sa pred fyzickou namahou ..no ja budem robit opak aby som potratila vcas sama bez zasahu lekarov.
Moze to tak fungovat?
Prosim blbe poznamky a urazky ci vycitky si nechajte v inych temach ja stojim len za logickr nazory.
Dakujem

SofiaSkvela

SoplavaEllena rozhovorom s trollom ukazala svoju intelligenciu. Tlieskam.

PS: aby to pochopila aj SE ide o ironiu

ahjajjaj

sofia ella: myslím, že keď na internete niekto niekomu vynadá, alebo nedôstojne a nenávistlivo reaguje, nepotrebuje reakciu na takýto svoj komentár. Potom je to o tom, že aj na hádku treba dvoch, a ničí sa tým obsah pôvodnej témy. Takže, keď tu na Teba niekto brýzga, nevšímaj si to, nereaguj na to, na jeho kvalitu poukazuje práve jeho príspevok, tým, že zareaguješ, klesáš na jeho úroveň, a Ty si predsa inteligentnejšia.

SofiaElla

napríklad. Presnejšie -mám na háku primitívne a závistlivé osoby. Prispievam tam, kde prispievať chcem, bez ohľadu na teba.

preSofiu

Zabudla si uviest, ze popri tom vsetkom mas cas chodit na diskusie a urazat kazdeho druheho cloveka. Len chudera sa pcha tam kde ju nikto nechce.

SofiaElla

hej, ja som, som inteligentná, vzdelaná, úspešná, pekná. Som zdravá, mám fungujúcu rodinu a priateľov. Nevolím SMER. Nestarám sa do iných ľudí, ak sa ma nesnažia "ohovárať". Mám morálne princípy, ktorých sa držím. Neznášam korupciu. Zaujímam sa o politiku, lebo viem, že aj ja som súčasťou toho, ako Slováci budú v budúcnosti žiť. Kozmetiku si kupujem v Rakúsku, keďže značka, ktorú som si vybrala, nie je dostupná na SK. Priateľov som mala dosť, ale nejako cítim, že momentálne potrebujem byť sama.
Ale inak som iste chudera. Bodaj by takých chudier ako ja bolo čím viac.