Prosim o diskretnu radu nie kritiku!

Príspevok v téme: Prosim o diskretnu radu nie kritiku!
SnimNie

Urobila som hlupost a mala som nechraneny styk s muzom o ktoreho nemam zaujem planovat buducnost a slo len o jednorazovu zalezitost na podnet vybitia si sexualnej abstinencie.
Bolo to pred styrmi dnami. Teda v stvrtok. Menzes mam dostat buduci piatok-nedelu kedze mam 27 az 30 dnovy cyklus takze.
Kedze slo o nechraneny styk je riziko ze mozem otehotniet. Ale mam otazku. Sportujem, beham, posilnujem.
Ak by som zvysila intenzitu sportovania teraz, teda viac behala, posilnovala proste zvysila frekvenciu cviceni je doat velka pravdepodbonost ze sa mi nezadari otehotniet pripadne ze potratim vcas tzv co som citala ze takzvany zamlcany potrat kedy zena ani nezisti ze potratila lebo potrat nastal v prvych dnoch ci tyzdnoch tehotenstva a prebieha spolu s menzesom cize odlucuje sa sliznica maternice spolu so zarodkom.
Takze otazka znie, je mozne ak teraz budem intenzivne sportovat ze vcas sa zarodok neujme a potratim?
Viete logika he v tom, ze zeny ktore chcu dieta tak sa po planovanom nehranenom styku setria, chrania sa pred fyzickou namahou ..no ja budem robit opak aby som potratila vcas sama bez zasahu lekarov.
Moze to tak fungovat?
Prosim blbe poznamky a urazky ci vycitky si nechajte v inych temach ja stojim len za logickr nazory.
Dakujem

SofiaElla

Takže si téme neporozumela. Myslela som si to, ale teraz si to aj sama prejavila. Téma sa netýkala sopľu. Musí to byť ťažké, byť tak primitívny a zároveň sa snažiť tak primitívne pretvarovať a stále zakladať nové nicky. Fakt ťa to baví? Je to tvoja jediná radosť? Čo okrem toho robíš?

SofiaElla

Bavíš sa sama so sebou, tak si aj sama odpovedaj..
Mám ti toho skopírovať viac? A nevadí ti, že si mimo témy, teda, ak vôbec chápeš tému a zmysel fóra?

Saboter Staré babky bylinkarky vedeli ake bylinky namiešať aby vyvolali potrat... Aj svätá Hildegarda z Bingenu má takýto potratový recept vo svojich knihách
Kokso
02.10.2019 21:59:55

Soplava Elena je lepsie umelecke meno :-DD ta musi najlepsie vediet, ci moze otehotniet aj cez neplodne dni, aj ked cim viac ich v sebe mala tej uz ani plodne nepomozu, lebo po tolkych musi byt uplne neplodna.
kalerabik
02.10.2019 21:54:37

jj
Kokso
02.10.2019 21:52:45

Myslis tu "profi" stetku?
kalerabik
02.10.2019 21:37:09

Možnosti

Miriam z Popradu je presvedcena o svojej mudrosti.

njiuhb
02.10.2019 22:32:36

Možnosti

SoplavaEllena ---- preco myslis, ze ide o jedneho cloveka?

Kokso
02.10.2019 22:42:32

Jasne, ze nejde o jedneho cloveka. Soplava Elena az taka najmudrejsia nebude, ako si o sebe mysli. Ty nikomu do primitivov nenadavaj.
njiuhb
02.10.2019 22:32:36

Možnosti

SoplavaEllena ---- preco myslis, ze ide o jedneho cloveka?

Kokso

Jasne, ze nejde o jedneho cloveka. Soplava Elena az taka najmudrejsia nebude, ako si o sebe mysli. Ty nikomu do primitivov nenadavaj.

SofiaElla

Keď sa primitívny človek chce vyjadriť, tak sa veľmi primitívne baví sám so sebou. :). Viď príklad nižšie.

Saboter

Staré babky bylinkarky vedeli ake bylinky namiešať aby vyvolali potrat... Aj svätá Hildegarda z Bingenu má takýto potratový recept vo svojich knihách

Kokso

Soplava Elena je lepsie umelecke meno :-DD ta musi najlepsie vediet, ci moze otehotniet aj cez neplodne dni, aj ked cim viac ich v sebe mala tej uz ani plodne nepomozu, lebo po tolkych musi byt uplne neplodna.