akej farby je panenska blana

klarika

ale mna vysetruje tymi zelezami.da ich tam a tiez kombinuje cez konecnik.to je co za vysetrenie?ako mam vediet,ci tu blanu mam alebo nie,ked ju vlasnte nerozoznam od posevneho vchodu? cvicila som vsetky sporty aj gymnasticke a jazdila na koni.mozno ju mam a mozno nie.ako to zistim,leelka?

vifii

ja mam probelm ked som bola mala som si prepischla pan blanu a terazu nemam sa bojim ze chlapci potom daco povedia ked bduem mat pohlabny styk co mam robit??????????????????

leelka

Normalne ju mozes vidiet,tam kde je vchod do posvy,neuvidis otvor, ale pan. blanu.Aj ked je zena panna, tak pan.blana moze mat rozny rozsah, moze byt uplne mala, alebo moze takmer uplne uzatvarat posvovy vchod.A takisto moze byt pruzna alebo tuhsia.A pokial ja viem, ak je zena panna, tak gynekologicka nevysetruje tymi pakami, aby panensku blanu neporusila, ale ak je gyn. vysetrenie z nejakeho dovodu potrebne tak moze vysetrit cez konecnik.

klarika

prosim vas,ked je pri vchode,tak ako ju uvidim?je tensia,tak vidim volnym okom ten rozdiel?
leelka,ty odpovedz,ked si o tom takto zacala.ved hovoria,ze ked vojde trochu,a potom to uz nejde,bo je tam blana.takto by nazasunul ani trochu a uz by ju trhal,nie?

neskusena

ako ju mozem vidiet? ked som panna,tak mi tam moze lekarka pchat tie velke zelezne L ? mam ju tak pruznu,ci co?ledva si tam dam jeden prst,a ona mi to ovori tak,ze vidi snad do zaludka.neviem,co si o tom mysliet.

leelka

Ludia, vy mate problemy...panenska blana NIE JE vnutri posvy, je v posvovom vchode a vlastne ho zuzuje a mozes ju normalne vidiet,ale u kazdej zeny ma individualne velky rozsah...Je to riasa sliznice, takze by mala mat taku farbu ako okolita sliznica-taku doruzova.