akej farby je panenska blana

ivca088

no ja neviem ved som bola u doktora a ten povedal ze je to normalne a ma aj vysetroval. No my to skoncime dost predcasne vzdy lebo mna to boli kvoli tej blane ako sa natahuje ja tu bolest poznam je to dost brutalne

pasik

no mam taku otazku mensiu moja frajerka......nikuska nieje si ista ci ma tu este svoju blanku no chcel som sa opytat!ze ako je ta blanka daleko od otvora???lebo niesme si isti ci tam este je alebo nie plz napiste mi email.....

ivca088

Inac ludia ked uz sa tak o tom bavite...panenska blana sa da zdrkadlom vidiet povedal mi to gynekolog...je uz len na vas ci ju na tej sliznici spoznate...a je ruzovkasta a nie zelena ani siva ani biela...nase organy v tele nie su takej farby ako ich maluju v ucebniciach biologie..to je prekvapko co? taka otazka jedna preco vlastne sa tu niekto zaobera farbou panenskej blany? a preco tu tak urputne chce klarika vediet ci ju ma...ja by som ju teda najradsej nemala pravdupovediac sposobuje mi len problemy...ona ma ucel len v detstve ked chrani pred necistotami ked sa decka hraju a nevedia sa tak postarat o svoju hygienu...potom to uz nie je take ucelne

dvojbotka

fuha...tak to naozaj potom neviem...treba skusat...rozne polohy,inak to asi nepojde a hlavne sa musis uvonit a nebat sa toho ze teraz to nie su ruky ale penis a bude to bolet a nepojde to...

dvojbotka

ivca a neni problem niekde inde...mozno by sa hodilo pouzit lubrikant,nemusis byt dost vlhka a to potom nie je nic prijemne...

saara82

ja si svoju sice uz potrhanu tiez vidim... je takej farby ako vsetko okolo a je asi 5 mm za vchodom a... a k zasuvaniu a pannam - preto to kusok ide lebo je pruzna,.. ked uz nevydrzi tlak tak praskne..

ivca088

Ahojte baby chcem sa spytat na taku vec...mam problem s panenskou blanou. Bola som u gynekologa povedal ze ju mam moc pevnu a stredovy otvor mam moc maly tak mi ju roztahoval - zväčšoval mi otvor aby sa priatel do mna dostal... nuz trochu to pomohlo..stale to ale sialene boli a priatel sa nemoze dostat uplne do vnutra...doktor mi poradil aj ze si to mam sama roztahovat prstami alebo aj priatel, to je to zaujmave - tri prsty idu do vnutra ale penis nie...ked minule pri tomto ukone sme sa snazili to roztiahnut tymi prstami ma to dokonca ani nebolelo neviem kde je chyba ci fakt v tej blane alebo inde...neviete mi poradit prosim vas, kto mate s tymto skusenosti?

zuuzka

chcem sa opytat pri masturbacii, mi vytieklo trochu krvi....je mozne ze takto pretrhol blanu???aj ked ma nic nebolelo?