akej farby je panenska blana

otaznik_alle

je možne že keď som sexovaal s chalanom sa mi blana nepretrhla lebo ani krv mi nešla pri prvom či poslednom styku snim až po niekoľkých mesiacov s iným chalanom mi tiekla krv je to možne že som prišla snim o panenstvo??

matka456

ahojte pocujte s priatelom sme chceli mat uz prvy styk ale bojim sa ze mam maly otvor lebo on je dost obdareny no ked mu stoji tak ma 19cm tak dufam ze budem dost velka......

a inak este ak sa da panenska blana uvidiet zrkadlom ze vraj sa da tak ako ju mam uvidiet skusala som to ale nic som nevidela a ako zistim ci ju mam vraj sa da o nu prist aj pri sporte aj pri pouzivani tamponov tak chcem zistit aj bez gynekologa ci ju mam lebo ja spotrujem aj pouzivam tampony...za rady dakujem

dancaBB

sasiqa nie kazda krvaca...niektora ju ma slabu, niektora silnejsiu...niektore baby to ani neboli...niekomu sa pretrhne pri sporte ani o tom nevie..niektora ju ma trochu natrhnutu tak to potom ani neciti..a celkovo kazda zena inak krvaca..myslim pri ranach..aj toto je v podstate rana ktora sa musi zahojit..a moze sa stat ze sa na prvy krat do teba chlap nedostane lebo mas tu blanu silnu..kazda zena je ina

sasiqa

No ahojte ludia ja neviem no chcem sa spytat hovori sa ze ak sa pretrhne panenska blana tak zena krvaca je to pravda a je mozne ze sa na prvy krat pri sexualnom styku panenska blana nepretrhne??? A este sa chcem spytat ako by sa ta blana dala pretrhnut bez bolesti asi nemozne co ehm posim odpiste dakujem

sofia a.

ahoj mam 18 a s mojim priatelom sme spolu uz viac ako 2roky ..chceli by sme to uz robit...ja sa ale bojim,ze to bude boliet..Naozaj to tak boli???
uz odmalicka robim plnokontaktne bojove umenie,snury,roztepy a kopy nad hlavu su bezne...tiez ked som bola mala okolo6r.som bola koli nejakym problemom na gynekologii...je mozne ze sa mi vtedy ,alebo pri Bojovom umeni co robim pretrhla panenska blana???to by bolo dobre keby nie aspon by to nebolelo ..