akej farby je panenska blana

deedee

Ja som svoju blanu nikdy nevidela hehe. Bola som u gynekologa na vyšetrenie, vyšetroval ma "klasicky" aj ked som bola panna. A aj mi povedal, že tam blanka ešte je, ale je trošku porušena. Ale že je ešte tam. Vždy ked som sa pokušala o styk, tak ma to bolelo jak šlak. Potom som si našla iného priatela, s ktorým sme sa milovali pod pekným vplyvom alkoholu a enpamatam si na žiadnu bolesť, iba na krásny zážitok. Asi ma to nebolelo preto už potom,lebo som mala v sebe alkohol a bola som totalne uvolnená. S priatelom sme spolu dodnes. PS Toto nieje príkaz na to, aby ste sa teraz každá panna spila....

kikita

pocujte prosim poradte mi niekto . ja neviem co to je ale: v posve mam nieco take zrastene ale tak ze jednou dierkou sa dostanem dnu a vlastne prejdem okolo nej a som vonku zas druhou dierkou. je to akoby taky stlpik kolo ktoreho a da prejst........ co to je?? blana asi nie.... prosim poradte mi som z toho srasne smutna.. :(

lipka

ahojte...mam taky problem...ja svoju blanu vidim ...ale je normalne to ze ked s ajej co len dotknem tak to boli???je to divne..hmm..ale u gynekologicky som ete nebola..mam 18...aj s priatelom mse sa uz pokusali o styk ale proste som tu bolest nevydrzala a zastavila som to...je to asi tym ez je tak pevna???Poradte prosim...

angie-202020

jaj ludia, vy vobec nepoznate svoje telo...ad 1. panensku blanu si moze vidiet (zrkadlom napr.),lebo sa nachadza hned na zaciatku posvy (tj.kade odteka menstruacna krv) 2. ma farbu ako vsetky ine sliznice 3.blan je viac typov,tak si najdi v google (panenska blana-hladanie obrazkov)

klarika

ale ledva si tam dam 2 prsty,tak ako potom?otvor mam ale neviem,aj s blanou moze byt okruhly,ak nemam ten sytkovany alebo iny co som pozerala na google.bez blany by mal ten otvor byt vacsi??

leelka

Klarika,neviem preco ta vysetruje aj zelezami, mozno ju mas naozaj maleho rozsahu.A nie som si ista, ale asi moze byt, ze sa pan.blana porusi aj pri sporte.A uz neviem ako inak by som ti opisala ako to vyzera, skus nejaku ucebnicu anatomie alebo anatomicky atlas,tam najdes dobre nazorne obrazky a tak najlepsie ziskas predstavu.