Spite nahy, ci obleceny?

zuzi74

Tak ten dovod 4 ma pobavil. Ci spim naha alebo oblecena, tak vobec nepocitujem, ze by som dokazala skor vstavat. Ja spim rada a dlho:) Ono zalezi aj od teploty v miestnosti. Ked ti cez leto pecie do spalne cely den slnko, tak v pyzame by som nezaspala. Naopak v zime potrebujem aspon kusok oblecenia a zababusit krize a nohy. A prirodzene v lete menim castejsie obliecky a plachtu. Clovek sa spoti a nasaju to obliecky.

Spanocek

Swistica, v tom clanku co som pisal odporucali spat nahy, ale som si chcel vypocut aj nazory inych ludi, ze by mohli dat nejaku logicku odpoved, ktora by ma mozno donutila prehodnotit moje spanie. A to hygienicke hladisko ma zaujalo najviac.

Monika1984

Moja kamaratka spi celorocne uplne naha jedine ked ma menstruaciu si da nohavicky :) ja som to skusala mne to nevyhovuje, mne je zima proste aj v lete :) ja musim mat krize zakryte. Ale asi je to aj o zvyku. Ja v lete spim predlzenom tricku ( kupujem v tescu take tie kosielky) a v zime normalne pyzame s dlhymi nohavicami a vrch s dlhym rukavom + ponozky:)))) a pyzamo zapravene:) som zimomrava proste